2000’li yıllara mühür vuran Gökhan Ilgi yıllara vadi okuyan haliyle adından bayram ettirdi

Aramazsan Arama, Benim İçin N’apardın ve Dayanamam gibi şarkılarla tıpkısı döneme damgasını vuran 42 yaşındaki alengirli hanende Gökhan Ilgi, yıllar evvel ülkenin ekonomisinden balkı yanarak az dışına taşındı. 2 yavru babası Dikkat, serencam haliyle ruzname oldu.

YILLAR ONU DEĞİŞTİRMEDİ

7 yıldır Los Angelas’ta diri Gökhan Ilgi, şarkıcılığa vuzuh verdi. zaman zaman 1,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşımlar eden Özen, rahat yaşantısı amacıyla “Sükunet ve varlık içinde hayatımı şekillendiriyorum, sessizliğim kimseyi endişelendirmesin” yorumunu yaptı. Beslenmesine ve sporuna ilgi eden hanende, adeta yıllara düz okuyor. 42 yaşındaki şarkıcının tek değişmediğini gören sosyal iletişim araçları kullanıcıları “Senin için devir durmuş” yorumunu yaptı.

KIZLARI İÇİN TÜRKİYE’YE GELİP GİDİYOR

Yakışıklı şarkıcı Gökhan Ilgi, 2011 yılında Haber Sevigen ile nikah masasına oturdu. Evliliğinden Dip ve Cezire isimli iki kızı mevcut hanende, 2016 yılında boşandı. Eski eşiyle çocuklarının velayeti yüzünden davalık olan şarkıcı, kızlarını yutmak amacıyla duruluk meydanlık Türkiye’ye geliyor.

İşte Gökhan Dikkat’in Instagram paylaşımları…

Share: