Açılışı yapıldıktan 15 dakika bilahare ateş imdi

Açılışı yapıldıktan 15 zaman sonra yangın çıktı

Mersin Büyükşehir Belediyesine sınırlanmış Mersin Akarsu ve Şebeke İdaresinin yeni hizmet binasının çatı kısmında, açılış törenin lahzada ardından ateş imdi

MERSİN Sazak’üstelik Büyükşehir Belediyesine tutkun Mersin Su ve Şebeke İdaresi Umumi Müdürlüğünün kullanılmamış hizmet binasında, Belediye Reisi Vahap Seçer’in de katıldığı küşat törenin kolaylıkla ardından hararet daha çok. Yapı katındaki hararet, personelin vaktiyle müdahalesiyle büyümeden söndürüldü.

Edinilen bilgiye göre, Mersin Ağacı Büyükşehir Belediyesi vasıtasıyla MESKİ’ye tahsis edilen Çankaya Mahallesi Silifke Caddesi üzerindeki yıpranmamış bakım binasının açılışı üzere tören düzenlendi. Büyükşehir Şehremini Vahap Seçer’in de katıldığı açım töreninden tahminî 15 dakika sonradan, 4 katlı binanın yapı katında yangın daha çok. Alevlerin çatıyı sardığı ve yağız dumanların yükseldiği yangına, MESKİ personeli müdahale etti. Personelin bir zamanlar müdahalesiyle coşkunluk büyümeden söndürülürken, itfaiye ekipleri üstelik soğutma çalışması yaptı.

Yangının sorti nedeninin, yapılan incelemenin peşi sıra belirleneceği ifade edildi.

Share: