Adlı Oyuncu Kaza Geçirdi! Akıbet Tıntın Üzdü

Kavak Yelleri, Bizim Hikaye, Başkent: Abdülhamid ve Kat kadar müstehap yapımlardan tanıdığımız aktör İbrahim Kendirci, önceki akşam Bebek’te görüntülendi.

“ANNEMDEN SAKLIYORDUM”

Kolu fay benzeri şekilde objektiflere yansıyan Kendirci, “Çekmeyin rüfeka! Teferruatlı süredir bu durumu annemden saklıyordum. Demin sayenizde öğrenmiş olacak.” dedi.

“ILÇE GEÇİRDİM”

Kolunu elbette kırdığını anlatan ünlü aktör, “Kaykay yaparken ufak ilçe geçirdim ve kolumu kırdım.” ifadelerini kullandı.

Oyuncu tıpkı zamanda eylül ayında hem dijital, hem dahi ana akım benzeri kanalda yeni projeler ile ekranlara döneceğini söyledi.

İBRAHİM KENDİRCİ KİMDİR?

İbrahim Kendirci (d. 9 Eylül 1986, Gaziantep), Türk oyuncudur.

9 Ilkgüz 1986 Gaziantep ilinde dünyaya gelen İbrahim Kendirci, annesi Hasibe Kendirci ve babası Salih Kendirci’dir. Zeynep adında bire bir ablası vardır. Müteahhit olan babası İbrahim henüz şeş aylıkken, stüdyo daireler yapıp turistlere koca fikriyle çocuklarını bile alıp Antalya’ya yerleşti Ortaöğretim eğitimini Antalya’de gören Kendirci, eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tamamlamıştır. İlk nazik üçkâğıtçılık tecrübesini 2007-2011 yılları arasında Yazı D’dahi yayınlanan, başrollerini Sert Bembeyaz, Dağhan Külegeç, Acı Pelin Karahan ve Aslı Enver’le paylaştığı Kavak Yelleri ünlü cahillik dizisindeki Deniz Akçe rolüyle kazanmıştır.

Konservatuarı kazanış öyküsünü anlatırken Kendirci”nin seçmelerde hiç umudu olmadığını söylemesine karşın seçilmesinin iri sürpriz olduğunu belirtmiştir. Bu günlere gelirken kapıların ona açılmasında yakışıklılığınında payı olduğunu itiraf etmiştir. İki Lep Tıpkı İsmail isimli ayrımsız dizide oynamıştır fakat o sekans rating alamadığı gerekçesiyle kaldırılmıştır.

Arkasından ayrımsız TRT 1 dizisi olan Posta Ayrımı dizisinde, Ayın On Dördü Soysert, Engin Altan Düzyatan, Semavi ile başrolleri paylaşmışlardır. Akıbet adına Bandaj Akbağ ve Erdal Özyağcılar’ın başrollerini paylaştığı Sevdaluk dizisinde Orhan karakterinde oynamıştır.

Sonuç namına TRT 1’da yayımlanan Payitaht: Abdülhamid ünlü dizide nümayiş aldı.

Share: