Aranan şahıslara ameliyat: 4 denetleme

Kayseri’birlikte polis güçleri ekipleri vasıtasıyla aranan şahıslara yönelik düzenlenen operasyonda için kesinleşmiş mapus cezası mevcut 4 kişi yakalandı.

Güvenlik Büro Müdürlüğü Aranan Şahıslar Departman Amirliği ekipleri, haklarında mukannen mahbes cezası ile yakalama emri kâin şahısların yakalanmasına müteveccih Fevzioğlu, Karacaoğlu, Mithat ağır, Yavuzlar, Saika Beyazıt, Sahabiye ve Altınoluk Mahalleleri’nde işler düzenlendi. Operasyonda, ‘bina süresince muhafaza altına münfail yük karşı hırsızlık’ ve ‘konut dokunulmazlığını ihlal’ suçlarından 12 sene 8 kamer delik cezası mevcut P.Ç., üzerine ‘birden çok tün vakti birlikte yağma’ suçundan 7 sene 10 kamer mapus cezası mevcut B.T., üzerine ‘kasten yaralama’ suçundan 3 yıl 1 ay 15 dönüş hapishane cezası kâin T.D. ve ‘hırsızlık’ suçundan 10 kamer hapishane cezası kâin H.D. ile birlikte 15 güç yakalandı.

Yakalanan şahıslardan 11 yaşama emniyetteki işlemlerinin arkası sıra başıboş bırakılırken, 4 hayat üstelik cezaevine teyit edildi. – KAYSERİ

Share: