Ardahan bilgelik… İYİ Tümen Ardahan İl Başkanı Çelik, darbedildi

İYİ Tümen Ardahan İl Başkanı Şiddetli Çelik, diyalize girdiği gördüğü hastaneden çıkarken 3 kişinin çifte ve yumruklu saldırısına uğradı. Belli Belirsiz yaralanan Çelik, “Saldırının siyasi olduğunu düşünüyorum” dedi.

Olay, 10 Eylül’da Ardahan Kerem Hastanesi bahçesinde yaşandı. Başbuğ Ötede Polat, hastanede diyaliz tedavisini aldıktan sonradan aracına bineceği tam kimliği belirsiz 3 kişinin saldırısına uğradı. Çifte ve yumruklu saldırıda Polat, hafif yaralandı. Kendisine saldıranların hastanenin asayiş kameraları vasıtasıyla tayin edildiğini ve şüphelilerin Ardahanlı olmadığını tamlayan Polat şunları söyledi:

“Hastaneden diyalizden çıkarken elan geçmiş hiç görmediğim ve tanımadığım 3 dirilik vasıtasıyla saldırıya uğradım. Benim kimesne ile zatî tıpkısı hesabım, kimseyle seçme kavgam, alacak verecek davam bulunmayan. Bu saldırının siyasi olduğunu düşünüyorum. Er ya de geç bu sefihane saldırıyı yapanlarla elbetteki karşı karşıya geleceğiz. Devletimiz ve polislerimiz araştırmayı yapıyor, inşallah arz gücük zamanda failler yakalanacak ve biz üstelik kendilerini tanımış olacağız.”

Saldırganların yakalanması amacıyla polis çalışmasını sürdürüyor.

Share: