Atama ve görevden alma kararları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı

Bazı vekâlet, kurum ve kuruluşlara ilişkin atama ve görevden ahiz kararları, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara bakarak, Izleme ve Bütçe Başkanlığında açık mevcut Ululuk Yardımları Umumi Müdürlüğüne, Sektörler ve Kamu Yatırımları Umum Müdür Yardımcısı Amaç Deliçay atandı. Deliçay’dan boşalan göreve ise Tolga Balcı getirildi.

ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞINDAKİ ATAMALAR

Belde, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığında peyda kâin başmüfettişliğe, denetmen Fulya İnci atandı. Bingöl Çevre ve Kentçilik İl Müdürü Abdulkadir Arslanboğa, Amasya Belde ve Kentçilik İl Müdürü Ahmet Özkan Kaya ile Aksaray Mekân ve Kentçilik İl Müdürü Hüsnü Baht görevden alındı.

Yardımcı Çevre ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Bülent Güngör, Burdur Mekân ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Ulvi Zeren, Bingöl Kasaba ve Şehircilik İl Müdürlüğüne İsa Gülgür, Amasya Kasaba ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Galibiyet Bektaş, Aksaray Yer ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Bartın Kasaba ve Şehircilik İl Müdürü Mualla Özcan atandı.

İLLER BANKASI’NA YAPILAN ATAMALAR

İller Bankası Umumi Müdürlüğünde yıldızlı kâin Genel Müdür Yardımcılıklarına Erdoğan Topcu ve Onuray Gözütok getirildi.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDA YAPILAN ATAMALAR

Hars ve Turizm Bakanlığında yıldızlı mevcut Kalaba İl Ekin ve Turizm Müdürlüğüne Yener Çerge atandı. Oran Tiyatroları Umumi Müdürlüğünde zahir mevcut Umum Müdür Yardımcılığına İbrahim Aktürk getirildi.

Share: