Aydemir: ‘Yatırımcılar başımızın tacıdır’

Erzurum’birlikte 2’inci OSB’üstelik yatırımcılarla benzeri araya gelen SELIM Fırka Saylav Aydemir, ‘Her yatırımcı, istihdam, üretim, dış satım demektir. Bari başımıza yan hükmündedirler’ dedi.

Aydemir ve Salt’den 2. OSB zirvesi

SELIM Tümen İl Başkanı Mehmet Emin Münezzeh, SELIM Fırka İl Düzenleme Başkanı Güç Rast Turan, DÜRÜST Fırka İl Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte 2’inci Kombinasyon Uran Bölgesi(OSB)’da yatırımcılarla bire bir araya gelen DÜRÜST Tümen Mebus İbrahim Aydemir, AK Tümen’nin yayın ve bakım siyasetini paylaştı, yatırımcılara verilen destekleri aktardı.

Aydemir’den Erzurum’a envestisman istişaresi

2. OSB’bile yatırımcılarla gerçekleştirilen toplantıda 2022 -2023 sürecinde öngörülen gelişmeler, planlanan yatırımlar, hayata geçirilecek projeler ele alındı. İl Başkanı Münezzeh’ün bile değerlendirmelerde bulunduğu istişare toplantısında OSB alanında envestisman çeşitliliği, mütenavip yatırımlar, Tarımsal OSB’ler ve önsezi Endüstri Bölgeleri üzerinde düşünüm alışverişinde bulunuldu.

İş İnsanı Adalı’yı mülakat

2. OSB Bölgesinde yatırımcılar Zirvesi sonrasında işyeri yanan İş insanı Fatih Adalı’yı müzakere fail YANLIŞSIZ Parti heyeti geçmiş olsun dileklerini iletti, destek bildiriminde bulundu. Milletvekili Aydemir, ‘Tespit hangi kadar yerindedir: “Cana gelmesin da mala gelsin” Kardeşimize bundan sonrası amacıyla erinç amacıyla tıpkı avlu diliyoruz.’ dedi.

Yatırım alanları incelemesi

2’inci OSB’üstelik envestisman alanlarında incelemelerde mevcut Saylav Aydemir İl Başkanı Öz ve YANLIŞSIZ Parti Yöneticilerinden oluşan AK Öğür heyeti sanayicilerle bire bir görüşerek, beklentilerini aldı, önerilerini tayin etti, Erzurum’un sınai ve ticari alandaki vizyonuna ilişkin kere haritası üstünde düşün alışverişinde bulundu.

Palandöken’dahi Selim zirve

Saylav Aydemir, SELIM Astronomi ile alay malay Palandöken ilçe başkanlığını görüşme ederek İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu ve Avrat Kolları Başkanlığı üyeleriyle istişari ülfet gerçekleştirdi. Toplantıda SELIM Fırka Palandöken Avrat Kolları Başkanlığına atanan Saniye Tokçe ve yönetimine filinta olsun dileklerini sunan YANLIŞSIZ Tümen heyeti görevi devreden Kübra Bozkurt’a onurluk sunarak, hizmetleri üzere minnettarlıklarını sundu.

‘Cumhurbaşkanımıza minnettarız’

Palandöken DÜRÜST Parti Avrat Kolları Zirvesinde gündem, alelhusus kadınların YANLIŞSIZ Parti’ye güvenleri, Halk İttifakının yürüttüğü hizmet ve envestisman seferberliği, kadınlar mihverinde iz ve hizmet siyasetine göz, vatandaş memnuniyeti oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ufkunda direşme ve kararlılıkla yürüdüklerini vurgulayan DÜRÜST Partili kadınlar, Cumhur Reisi Erdoğan’a vefa ve sadakatlerini paylaştılar.

Ak Heyet Manisa Heyetini Ağırladı

Saylav Aydemir, kayran çalışmaları sonrasında, TBMM’deki üstün hizmet ve çalışmalarıyla ruzname oluşturan, TBMM Cazibe ve Bütçe Komisyonu üyesi Manisa Saylav Uğur Aydemir ve beraberindeki Ede ve Trakya heyetini ağırladı. Erzurum Büyükşehir Belediyesi Danışmanı Hüseyin Koçan’ın bile katıldığı ağırlamada Milletvekili İbrahim Aydemir, heyete Erzurum’u anlattı, ilin tarihi ve turistik alanlarına konuk ederek Erzurum’un tarihi ve kültürel dokusunu aktardı.

Saylav Kasıt Aydemir Erzurum’un Konuğuydu

Kale ortamında gerçekleştirilen tanıtım etkinliğinde Erzurum’a değgin görüşlerini aktaran Manisa Saylav Erek Aydemir, ‘Dadaşlarla kavuşmak, gün yazan şehirlerimiz ortamında özel bir yeri mevcut Erzurum’u biraz günlüğüne de olsa yaşamanın mutluluğunu yaşadık. Sayın Milletvekilimiz İbrahim Aydemir ve AK Fırka Teşkilatının gösterdiği misafirperverliğe müteşekkiriz’ ifadeleriyle değerlendirmelerde bulundu.

Aydemir Barutçu ve Çiltaş ailelerinin acısını paylaştı

Saylav Aydemir elan sonradan taziyet ziyaretlerinde bulundu. Rahmeti Rahmana Munsap Yakutiye DOĞRU Öğür Avrat Kolları sakat başkanı Nihal Barutçu’nun ailesini konuşma eden Milletvekili Aydemir, ‘Başkanımızın emeklerini katiyen unutmayacağız. Mekanı behişt olsun inşaallah.’ Niyazında bulundu. Aydemir henüz sonra, Sıkı-ı Beka’ya göçen Nuri Çiltaş üzere Canip Çiltaş ve sair aile efradına taziyet ziyaretinde bulundu. – ERZURUM

Share: