Baran Atacan’dan Eşine Yepyeni Atıf!

12 Nisan 2008’birlikte evlenen Kaynak Altuğ- Baran Atacan çifti, sosyal medyada sıkça gündeme geliyor.

Kaynak Altuğ (47), içtimai medyayı çalışkan kendisine kullanırken Baran Atacan (39) mufassal benzeri süre Instagram’dan ırak durmuştu.

SOSYAL MEDYAYA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI

Geçtiğimiz günlerde duraç bozan Atacan, içtimai medyaya hızlı tıpkı giriş yaptı. art arda paylaşımlarda bulunan adlı aktör, özellikle 14 almanak eşi Bulak Altuğ ile yaptığı paylaşımlarla adından alay ettirdi.

“DİRENEMİYORUM BEN YAŞLANACAĞIM”

Çarkıt oyuncu Baran Atacan paylaşımında şunları söyledi:

“Rastgele yıl ‘Yıllara saha okuyor.’ Hangi yıllar len bu yıllar, elan çok direnemiyorum ben yaşlanacağım.”

BARAN ATACAN KİMDİR?

Baran Atacan (d. 19 Mayıs 1983, Gaziantep), Türk aktör ve müzisyen.

Yugoslavya göçmeni bire bir ailenin çocuğu olan Baran Atacan, çeri olan babasının tayinleri nedeniyle Gaziantep’te dünyaya geldi. Annesi diş hekimidir. İlkokulu Eskişehir’üstelik okudu. Ortaöğretim eğitimini Üsküdar Rum Lisesi’nde tamamladı.Yağmur Atacan, ortaöğretim yıllarında ve 2002 yılında Canbaz isimli oyunda oynadığı “Bebeto” karakteriyle seyir sahnesinde saha aldı. İstanbul Üniversitesi Gökçe Yazın Fakültesi Felsefe Bölümündeki eğitimini bıraktı. Meslek hayatına sanatta sürücü belgesi eğitimi alarak bitmeme etmektedir.

Ayrıca çalgı aleti yaşantısında istekli davulcu adına 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 yıllarında Arkhé ve Hi-Jack gruplarında bulundu. 2006 yılında TRT televizyonunda “Ego İstersem” ünlü programın sunuculuğunu yaptı.

2007 yılının Eylül ayında Bulak Altuğ ile nişanlandılar ve 12 Nisan 2008’birlikte evlendiler. 27 Familya 2009 tarihinde eşi Pınar Altuğ ile Su adını verdikleri kızlarını kucaklarına aldılar. Ticaret hayatına atılmış ve havza satmaktadır.

PINAR ALTUĞ KİMDİR?

2 Eylül 1974 doğumlu olan Pınar Altuğ, liseyi Saint Benoit Fransız Lisesi”nde bitirmiştir. 1994 senesinde ise Miss Turkey seçilmiştir. Çocuklar Duymasın isimli diziyle maruf ve Türk halkının sevdiği bire bir sima haline gelen Altuğ, mankenlik kariyerine henüz ortaöğretim ikinci sınıftayken başlamıştır. 17 yaşındayken babasını kaybetmiştir.

Liseden çıkışlı olduktan sonradan ise İstanbul’dahi İşletme bölümünü okumuştur. 21 yaşındayken ise “Miss Turkey” isimli yarışmada birinci olmuş ve adını duyurmaya başlamıştır.

Türkiye güzeli seçildikten sonra öğrenimini yarıda bırakan Kaynak Altuğ’un takdimcilik kariyeri 1995 senesinde magazin programları sunmasıyla başlamıştır. Temel çıkışını ise 2002 senesinde yayınlanan “Dallar Duymasın” isimli dizide canlandırdığı Meltem karakteriyle yapmıştır.

Dizi Türkiye’üstelik izlenme rekorları kırmşıtır. 2005 senesine kadar birlikte yayınlanmaya devam etmiştir.

PINAR ALTUĞ’UN EŞİ KİM?

Briz karakteriyle şöhreti yakalayan Pınar Altuğ, nazik firmaların reklam yüzü dahi olmuştur. 2008 senesinde Baran Atacan ile evlenen Altuğ’un yaptığı bu dünyaevi yaş farkı sebebiyle detaylı müddet konuşulmuştu. Altuğ’un bu evlilikten Baran adında bire bir kızı bulunuyor.

Share: