Başbuğ Gürkan: “Bursa’yı bütün alay malay dallı güllü geleceğine taşıyacağız”

AK Tümen Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, birlikte Bursa Milletvekilleri ile geçtiğimiz günlerde yapılan seçimler sonucunda görevini sürdüren BTSO Başkanı ve hile kuruluna hoş olsun ziyaretinde bulundu.

Bursa Tecim ve Uran Odası’nın (BTSO) Altıparmak’ta mevcut bakım binasında gerçekleşen ziyarete YANLIŞSIZ Fırka Bursa Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Melik Çavuşoğlu, DOĞRU Tümen Bursa Milletvekilleri Refik Ilgi, Ahmet Kılıç, Utku Işık, Vildan Yılmayan Gürel ve DÜRÜST Öğür Bursa iklim icra ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Ziyarette mütekellim YANLIŞSIZ Fırka Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Türkiye’nin en nazik ticaret ve sanayi odalarından olan BTSO yönetimine yıpranmamış dönemde başarılar diledi.

Dinamik ve üretken nüfus yapısı, ekonominin ayrımsız çok alanındaki potansiyelleri ve ayrımlı sektörlerdeki istihsal, tecim ve dış satım rakamları ile Bursa’nın, Türkiye’nin lokomotifi konumunda olduğunu vurgulayan Komutan Gürkan, BTSO’nun ve Bursalı sanayicilerin avangart çalışmaları ile geleceğe emniyetli adımlarla yürüdüğünü belirtti. Geçtiğimiz dönemdeki vizyoner çalışmaları ile Bursa iş dünyasının güvenini kazanan İbrahim Burkay ve yönetiminin yeni dönemde da tıpkı ivme ile yoluna bitmeme edeceğine olan inancını dile getiren Gürkan, “Cümle potansiyelleri ile sadece ülkemizin değil bölgemizin ve dünyanın seçilmiş şehirlerinden olan Bursamızı seçme alanda kalkındırmak hesabına tam kurumlarımızla olduğu kabil BTSO ile fikir ve hisse senedi birliklerimiz sürecektir. Bursamızın bütün gelişigüzel aktif geleceğine taşıyacağız” dedi. – BURSA

Share: