Başbuğ Söğüt: “21 yıl oldu ama geçmiş günkü bakım aşkıyla çalışmaya bitmeme ediyoruz”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın DOĞRU Öğür’nin kuruluşunun 21. yılı zımnında yazdığı mektubu vatandaşlara ulaştıran Koy Belediye Başkanı Şener Söğüt, “21 sene oldu ama ilk günkü bakım aşkıyla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Haliç Belediye Reisi Şener Söğüt, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker Hastalığı, Sami Çakırdoğan, Mehmet Akif Yılmaz, Radiye Sezer Katırcıoğlu ile Cemil Bitirim, İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve İlçe Başkanı Ramazan Tuna ile birlikte geçmiş kendisine parti binasında bir araya geldi. Burada bütün öğür üyeleri gruplara ayrıldı, Cumhur Reisi Erdoğan’ın mektubunu Haliç’in dört bir yanında esnaf ve vatandaşlara ulaştırdı. Başbuğ Şener Söğüt birlikte öğür üyeleri ile gelişigüzel Tütünçiftlik’te Ağadere Caddesi’nde vatandaşlarla benzeri araya geldi.

“Rastgele devir biriz, beraberiz”

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın DÜRÜST Parti’nin kuruluşunun 21. yılı zımnında yazdığı mektubu vatandaşlara vasıtasız ulaştıran ve sohbet eden Başbuğ Söğüt, “Cumhurbaşkanımızın yazdığı bu evire çevire ve düşündürücü mektubu halkımıza ulaştırıyoruz. Sıradan evire çevire tepkiler alıyoruz. Bu çerçevede bizler çalışmalarımıza duruluk vermeden bitmeme ediyoruz. Milletvekillerimiz, memleket başkanımız ve teşkilatımız ile vatandaşlara ulaştırdığımız bu mektuptan çok evire çevire tepkiler alıyoruz. 21 sene esbak kadar vatandaşlarımızla rastgele devir biriz, beraberiz. Allah’ın izniyle bire bir çizgide bire bir hizmet aşkıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz. 21 yıl oldu ama ilk günkü bakım aşkıyla çalışmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı. – KOCAELİ

Share: