Batman’da balık istifi seyahat: Minibüsten taşan vatandaşlar canlarını hiçe sayarak seyahat etti

Batman’birlikte balık istifi seyahat: Minibüsten taşan vatandaşlar canlarını hiçe sayarak seyahat etti

Batman’dahi bu yolculuk pes dedirtti, vatandaşlar minibüsten taştı

BATMAN – Batman’bile tutum halinde olan minibüs tıka basa muvakkat alınca vatandaşlar dışarı taşıp araca tutunarak gitti. İnsan canının hiçe sayıldığı bu gezi kameralara yansıdı.

Batman’de, tıka basa eğreti meşbu minibüste kâin birkaç yurttaş kapıdan sarkarak yolculuk yaptı. Yolcular, hayatlarını hiçe farzımuhal ve ayaklarını neredeyse yere sürterek seyahat yaparken, güdücü ise minibüsünün tıka basa mahmul olmasına aldırmadan ilerledi. O anlar el telefonu kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

“Kapıdan sarkarak seyahat yaptılar”

sıkışık balık istifi seyahat yaparak herkesi hayrete düşüren insanlar, hem trafiği hem da hayatlarını tehlikeye attı. Görenleri hayrete düşüren fenomen, Batman şehir meydana geldi. Toplu transfer eden tıpkı minibüste insanların bazısı sıkışık bindi bazısı bile kapıdan dışarı sarkarak gezi yaptı.

Son dönemlerde şişko transfer araçlarında balık istifi taşımaların arttığını tamlayan Alican Atak, bu durumun hem vatandaşlar hem birlikte şoförler için od sunu ettiğini söyledi. Akın, “Özellikle bu konuda şoförlerin henüz duygulu olmaya nida ediyorum. Yetkililerin bu bahis konusunda gidip elan alıngan davranmalarını bekliyoruz. Bu tuhaf transfer yapanlara birlikte vacip yönetimsel cezaların verilmesini istiyoruz. Hele Batman’bile sonuç tıpkı yıldır şişko nakil araçlarını kullanan kayırıcı sayısı arttı. Dolgun transfer araçları adeta balık istifi kabil insanlar sıkışık binercesine seyahat ediyorlar. Bu konuda yetkililerin elan hassas olmalarını istiyoruz” dedi.

Share: