Bayraklı Belediye Reisi Sandal, Yapılan Çalışmalar Anlattı

Bayraklı Şehremini Serdar Sandal, evcil seçimlerden bu yana yapılan çalışmaları ve devam fail projeleri CHP Meclis Grubu ve CHP Bayraklı İlçe Yönetimi ile paylaştı. Komutan Sandal, “Bayraklımıza yıpranmamış aynı kimlik ve derece vermek için özveri ile fasılasız çalışıyoruz. Iş arkadaşlarımı kutluyor, arkamızda duran fırka örgütümüze teşekkür ediyorum” dedi.

Uray Meclis Güruh Salonu’nda gerçekleşen angajman ve tesanüt buluşmasına, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, CHP’li divan üyeleri, Bayraklı İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile belediye bürokratları katıldı. Belediye başkan yardımcılarının yaptığı sunumlarda, belediyenin finansal tablosu, vatandaşa yönelik sosyal arkalama hizmetleri, kültürel aktiviteler, planlama süreçleri, evcil seçimlerden bu yana hayata geçirilen fiziki projeler ile bitmeme eden icraat için vukuf verildi.

“FASILASIZ İLERLEYECEĞİZ”

Bayraklı Belediye Reisi Serdar Sandalet, konuşmasında şunları söyledi:

“Göreve geldiğimizde, Bayraklımıza yeni bir kimlik kazandırmayı ve ilçemizi cazibe merkezi haline getirmeyi hedefledik. Bunu birlikte ‘İzmir’in kalbi’ vizyonumuzla güçlendirdik. Pandemi, sarsıntı ve sere karşın mali yapımızı sağlamlaştırdık. Hesaplı istikrarı yakalayarak aksiyon barışını sağladık. Planlama çalışmaları yardımıyla, ilçemizin 50 yılına ışık tutaç adımlar attık. İzmir’in bildirme balaban Kent Meydanı’nı birlikte andıran zamanda ilçemize kazandıracağız. Gelinen bu noktada, bol niyetle, iyicene işlemler başardığımızı görüyoruz. Süreğen ağıl mevrut sorunlarımızı tekerlek tekerlek çözüyoruz. Yolumuza taş koymaya çalışanlara aldırış etmeden, angajman ve el birliği süresince ilerlememizi sürdüreceğiz. Biz iri ve zinde benzeri aileyiz. Özveri ile etkin tamlık düzentileme arkadaşlarımı kutluyor, bize güvenen ve arkamızda duran divan grubumuza ve parti örgütümüze teşekkür ediyorum.”

Share: