Bingöl olgun: Tendürüst Gözyaşı Futbol şampiyonasına Bayrampaşa sülale sahipliği yaptı

– Genç Gözyaşı Ayak Topu şampiyonasına Bayrampaşa ocak sahipliği yaptı

13 gözyaşı kategorisi şampiyonu Bayrampaşa Doğan Spor

İSTANBUL – Bayrampaşa’de 7 ülkeden 28 takımın katıldığı Uluslararası Futbol Turnuvası dün sona erdi. 3 devir süren ve 200 sporcunun katıldığı ayak topu turnuvasında 3 bando galip gelerek yürek aldı. Türkiye’yi temsilen üstelik Bayrampaşa Doğan Spor yürek aldı.

Bayrampaşa’üstelik Türkiye, Bosna Hersek, Bulgaristan, Kosova, Makedonya, Polonya ve Sırbistan’dan 28 takımın katılımı ile ‘Uluslararası İstanbul Cup Ayak Topu Turnuvası’ başlamıştı. 3 bölüm süresince bitmeme fail müsabakalara 12-14 gözyaşı arası 200 sportmen katıldı.

Sırasıyla 2008, 2009 ve 2010 yılı doğumlu sporcuların destan gösterdiği turnuvada 2008 doğumlu sporcular kategorisinin şampiyonu Montevidro, 2009 doğumlu sporcular kategorisi şampiyonu Bayrampaşa Doğan Spor olurken 2010 yılı tevellütlü küme şampiyonu Sunrise takımı birinci oldu.

“Galibiyette kararlıyız”

Turnuvaya katılan Bayrampaşa Doğan Spor Kulübü Oyuncusu Eray Gürbüz, “Bayrampaşa’bile turnuva oldu. Futbola rabıta veriliyor. Bayrampaşa’bile başladım futbol oynamaya, burada oturuyorum. İki takımada başarılar diliyorum. Galibiyette kararlıyız” dedi.

“Kupayı Bayrampaşa’ya ifham etmek istiyoruz”

Bayrampaşa Doğan Spor Kulübü Şanlı İhsan Doğan, “Buraya Balkanlardan mevrut 7 pare takımın oyuncuları ile çocuklarımız kaynaştı. Burada sunturlu bire bir yassı oldu. Bu organizasyonu özne bütün idareci arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Çocuklarla de maçlara fena hâlde hazırlandık. Bitiş müsabakasına çıkacağız. Bayrampaşa’mızı baziçe edeceğiz. Kupayı Bayrampaşa’ya bildirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Doğan Spor Kulübünün Kalecisi ‘bile Recep Çakmaz, “Tığ herhangi bir ant iletilmek için oynuyoruz. Ecnebi rakiplerimizle teklifsizce bire bir şekilde oynuyoruz. Elimizden gelenin arz iyisini yapacağız. Maçı da kazanacağız. Takımımıza güveniyoruz” cümlelerini kullandı.

Turnuvanın ardından galip mevrut topluluk oyuncuları ve tekmil takımların oyuncuları şişko fotoğraf çektirdi.

Share: