Bisikletleriyle gezen 2 bala dehşeti yaşadı

Kocaeli’de 2 bisikletli çocuğa servis minibüsü çarptı. Yaralanan 2 bala hastaneye kaldırıldı.

Ilçe, İzmit ilçesi Alikahya Mahallesi Yunus Emre Caddesi üstünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yoldan geçmekte olan aynı servis minibüsü 2 bisikletli çocuğa çarptı. Çocukların bir anda yere yığılmasının ve mahsus sesin arkası sıra mahalleli görüngü yerine toplandı. 112 Ivedili Davet Merkezi’ne sunulan ihbar üzerine olay namına keyif ve polis ekipleri sevk edildi. İsmi öğrenilemeyen biri kız biri koca 2 yaralı yavru sağlık ekiplerince Kocaeli Üniversitesi Uygulama ve Araştırı Hastanesi’ne kaldırıldı. Ilçe sonrası anlar, vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.

Öte yandan, değme tablo, ekip, kandil ve uyarının olmadığı dörtyolda serencam zamanlarda dördüncü posta kaymakamlık olduğu öğrenildi.

Kazayı gören mahalleli Yılmayan Topal, “Sonuç zamanlarda buradaki dördüncü trafik kazası oldu. Bu öğün yayaya çarpma oldu. Servis, bisiklete binen çocuklara çarpmış. Olayı görmedik, curcunalı duyunca sese geldik. Burada kaymakamlık olmaması üzere kol yapılabilir, uyarı levhası konulabilir amma maalesef yok” diyerek konuştu.

Polis, kazayla ait inceleme başlattı. – KOCAELİShare: