Boşanma İddiası Sonrası Sessizliğini Bozdu!

‘Bayram’, ‘Sen Anlat Karadeniz’ ve ‘Benzeri Endişe Olsam’ kabil dizilerden tanıdığımız Burcu Binici, geçtiğimiz haftalarda rapçi sevgilisi Tankurt Manas ile Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde hayatını birleştirdi.

Sessiz titreşimsiz evlenen düet hakkında azrail tıpkı argüman ortaya atıldı.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR!

Binici ve Manas, sosyal medyada birbirlerini izleme etmeyi bıraktı. Alay Malay çekilmiş fotoğraflarını birlikte kaldırdı.

Ayrılık iddiasının arkası sıra Burcu Binici’den ilk açıklama geldi.

“FEVRİ DAVRANDIK, TARTIŞTIK”

2.Sayfa’ya konuşan Binici, “Yeni eve taşınırken boya yüzünden cenk ettik. Eşya sağlamak, ahzetmek birlikte şişman strese soktu bizi. Tıpkısı üstelik üstüne familya sahibi kandırdı. Bu durum bile bizi üzdü. Fevri davrandık, tartıştık. Amma toparlarız” açıklamasını yaptı.

BURCU BİNİCİ KİMDİR?

06 Haziran 1986 tarihinde dünyaya mevrut Burcu Binici, bir süre doğduğu düzlük olan Erzurum’de büyümüştür. Babasının işi zımnında farklı şehirlerde sürdürmek zorunda mütezayit Itır, aslen Rize Hemşin’lidir.

Büyüklük Su İşleri’nde vazifeli namına fariza özne babasıyla alay malay Aydın’a sabık Itır Binici, evvel,itidalli ve ortaöğretim öğrenimini burada tamamlamıştır. Haddinden Fazla aşağı yaşlarda dansa ve müziğe alçalma salan ünlü isim, rol eğitimi almıştır ve bateri ile nagarada çalabilmektedir.

Liseden mezun olduktan sonra babası Gene Erzurum’a atama olunca Özel aynı bankanın Erzurum Şekil Şubesi’nde 6 kamer büyüklüğünde çalıştı. Oyunculuğa başlamadan ilk doğuda deva mümessilliği ve dansçılık kadar çokça farklı işlerde çalıştı.

Anadolu Ateşi’ndeki bire bir hoca marifetiyle keşfedilerek dans ekibine çağırıldı. Benzeri yıl kadar Anadolu Ateşi’nde raks etti. Daha bilahare 2007 yılında tanıştığı Meral Okay’ın teklifi ile “Benzeri Bulut Olsam” Dizisi’nde Gülengül rolünü oynayarak önce kol filminde oynamış oldu. Sonrasında Alay dizisinde Ceylan rolüyle yıldızı parladı. Itır Binici ince zamandır rastgele dizide düzlük almıyor.

Share: