Çağla ile Kullanılmamış Bire Bir Bölüm” Bakir Sezonuyla Pazartesi Fox’ta Başlıyor

Çağla Şıkel’in sunumuyla ekrana gelecek programın eskimemiş sezonunda; ilk kez görülen yahut eşsiz rastlanan hastalıklardan muzdarip şahıslar, alanında bilirkişi doktorlarla buluşacak ve etibba tecrübelerini paylaşacaklar. Bire Bir zamanda sorunlarına çözüm arayan kişilerin ilginç hikayeleri izleyenleri bekliyor olacak.

Sanat ve sinema dünyasının yüzü sıcak isimlerinin konuk olacağı “Çağla ile Bakir Tıpkı Dolaşma”da tanınan isimlerin hayatlarının bilinmeyenleri anlatılacak, dörtköşe sohbetler tek fire olmayacak.

MODA TÜYOLARI BU PROGRAMDA!

Adlı modacıların de mihman olacağı programda, birbirinden derli toplu kombinler yapılacak, izleyenler “Günce hayatta elbet elan hazır olunur? Nereye giderken hangi giyilmeli? Ne renkler hani renklerle elan tınlamalı peki?” kabil birçok sorunun cevaplarını bulabilecekleri kabilinden, modaya dayalı yetişkin tüyolar edinebilecekler.

MUHTEŞEM DEKORASYON ÖNERİLERİ!

Ünlü Dekorasyon ve Düşüncesiz Inkılap Uzmanı Ebru Ener gelişigüzel hafta programa mihman olup, düşük bütçeyle izleyenlerin evlerine letafet katacak uygulamalar yapacak, evlerinde sevmedikleri değme eşyayı nasıl yıpranmamış ve istedikleri kuzuluk getirebileceklerini kılgısal bire bir şekilde gösterecek.

ENERJİ YOĞUN SABAHLARDA MÜLAKAT ZAMANI!

HAFTA ARASI değme dolaşma saat 10.45’te enerjik yayınlanacak programda; modadan güzelliğe, sağlıktan sanata birçok laf FOX ekranlarında olacak. Programın kudretli sunucusu Çağla Şıkel, alçalma edilen mecmu soruları ehlivukuf konuklarla cevaplayacak, izleyicilerin hayatını değiştirecek ipuçlarıyla evlere mihman olacak.

Provizyon Medya’nın yapımcılığını üstlendiği “Çağla ile Bakir Ayrımsız Gün”, eskimemiş bölümleriyle 15 Ağustos Pazartesi saat 10.45 bakımından hafta içi gelişigüzel çağ canlı yayınla yeniden FOX’ta.

Share: