Çantasını gelişim yerinde unuttu, kapanmak üzere olan kepengin altından yuvarlanarak çıktı

Çantasını gelişim durumunda unuttu, direnmek için olan kepengin altından yuvarlanarak çıktı

OSMANİYE – Osmaniye’de ayrımsız gelişim yerinde çantasını unutan personelin, kamu direnmek üzere olan kendiliğinden kepenkten geçip tekrardan direnmek üzere olan kepengin altından yuvarlanarak mürur hatıra asayiş kamerasına yansırken, o anlar film sahnelerini akla getirdi.

Kadirli ilçesi Cemalpaşa Mahallesi’nde bulunan bir aksiyon yerinde çalışan Ümit Etken, iş bitiminden bilahare iş yeri tabiatıyla kepengi kapanırken, halk çantasını gelişim yerinde unuttuğunu fark etti. Yarı kapanan kepengin altından hisse senedi adına giren Çalışkan, elan sonradan çantasını alarak cümle direnmek üzere olan kepengin altından yuvarlanarak kendisini hariç attı. Etkin’nın bu hareketi ise film sahnelerini ağabey getirdi.

O zaman yaşananları anlatan Beklenti Faal, “O dönme akşam işlerimiz bitti. İş yerimizi kapatıyorduk. Eş dahi kendi kendine kepengi kapatma butonuna bastı ayrıldı. Sonraları ben çantamın içeride kaldığını fark ettim. Yarı kapanmıştı kepenk. Daha sonra koştum çantamı aldım hariç çıkacağım ahit bilcümle direnmek üzereydi altından yuvarlanarak geçtim. Bize üstelik aynı yadigâr oldu bu ebat” dedi.

Share: