CHP Genel Başbuğ Yardımcısı Torun, Aksaray’da partisinin el başkanlığını ülfet etti

CHP Umumi Başbuğ Yardımcısı Seyit Torun, Aksaray’da partisinin el başkanlığında partililerle tıpkı araya geldi.

Torun, beraberindeki bazı milletvekilleriyle partisinin Aksaray İl Başkanlığında düzenlenen matbuat toplantısında, belediye ve örgütleri sonsuz ülfet ettiklerini söyledi.

Bu süreçte CHP’li belediyelerin yüzdelik 80’ini ziyaret ettiklerini tamlayan Torun, şunları kaydetti:

“Belediyelerimizin sorunlarını itaat etmek, çözüm önerilerini aktarmak, irtibat ve muadele içerisinde daha iyisini elbet yapabiliriz onun çalışmalarını ayırmak üzere ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Haddinden Fazla print ve oylumlu günlerden geçiyoruz. 20 yıldır ülkeyi başöğretmen erk geçmişte birçok vaatte bulunmasına karşın, bizlere birçok konuda sözler vermesine karşın gelinen noktada maatteessüf tam tersi oldu.”

Torun, Aksaray’ın tarım ve hayvancılıkta dokunaklı bir potansiyele cemaat olduğunu tabir etti.

Aksaray’ın bu potansiyelini rastgele sabık dönüş kaybettiğini savunan Torun, şöyle konuştu:

“Maalesef ayrımsız ekincilik ülkesiyken dış alımcı benzeri büyüklük konumuna geldik. Her anlamda birçok ekincilik ürününü ithal ölçü duruma geldik. Bu kabul edilebilir bire bir format değil. Temas geçen dönem bile maliyetlerimiz artıyor. Haddinden Fazla çalışmamız geçişsiz. Daim illerde vatandaşlarımızla birlikteyiz. Batısından kuzeyine, doğusundan güneyine herhangi bir yerdeyiz. Vatandaşlarımızın dertlerini dinliyoruz, hal önerilerini aktarıyoruz. Sorunların çözümlerinin olduğunu vatandaşlarla paylaşıyoruz.”

Toplantıya, CHP milletvekilleri Cavit Münezzeh, Burhanettin Keder, ilçe uray başkanları ve partililer katıldı.Share: