CHP milletvekilleri Havza’da sivil topluluk örgütlerini müzakere etti

CHP milletvekilleri, Bölge’dahi sivil cemiyet örgütlerine ziyarette bulundu.

CHP İstanbul Milletvekilleri Emine Gülizar Emecan ve Bakan Cihangir İslam, Tokat Mebus Kadim Durmaz, Amasya Mebus Mustafa Tuncer ve Samsun Milletvekili Kemal Ağabey, Bölge’dahi esnaf odaları ve sivil topluluk örgütlerini mülakat etti.

Nahiye Tecim ve Uran Odasını (TSO) musahabe ederek Meclis Başkanı Mustafa Başaran ve Yönetim Kurulu Başbuğ Vekili Yakup Akekin ile görüşen CHP heyetine Bölge Tevhit Uran Bölgesi hakkında vukuf verildi.

Saylav Durmaz, CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun Samsun programının 31 Ağustos Çarşamba haset Bölge Atatürk Evi ziyaretiyle başlayacağını belirterek, “Elan sonradan Vezirköprü ilçesinde sivil cemiyet örgütlerinin başkanları ve muhtarlarla buluşacak. Nahiye, Cumhuriyet tarihi ve Milli Savaşım amacıyla koskocaman ayrımsız yer. Sayın Umumi Başkanımız birlikte bunu önemsiyor.” dedi.

Milletvekilleri, henüz sonradan Havza Madeni İşler Esnaf Odası, Mıntıka Kahveciler Esnaf Odası, Nahiye Bakkal, Bayii ve Manavlar Esnaf Odası, Havza Muhtarları Derneği, Bölge Esnaf ve Sanatkar Cesaret ve Kefalet Kooperatifi, Kesim Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile evcil gazeteyi ziyaret ederek, Kılıçdaroğlu’nun programına çağırma etti.

Share: