Dar sokakta baziçe oynayan dallar, lahzada güzeşte otomobilin altında kalmaktan el kurtuldu: Bu zararlıyı bulun

Tekirdağ’ın Yeniçiftlik ilçesinde çocukların baziçe oynadığı yurt bire bir sokakta pes dedirten anlar yaşandı. Rum Ajansı spor muhabiri olan Tasavvur Kaya’nın paylaştığı görüntüler güdük sürede sosyal medyada ruzname oldu.

“BİLE BİLE ÇOCUKLARIN ÜZERİNE SÜRÜYOR”

Kaya, kızının dahi bulunduğu sokakta çocukların baziçe oynadığını söyleyerek dehşet anlarını Twitter hesabından paylaştı. Paylaşımda ise şu ifadeler düz aldı: “Şehir magandası, kızımın dahi oynadığı sokakta ölüm saçacak hızda ilerliyor. Çocuklar serencam anda ezilmekten kurtuluyor. Lütfen bu cemiyet zararlısını bulup hayatları tehlikeye atmaktan yargılayın. Daracık çıkmaz ve inanılmaz bir çabukluk. kasten çocukların konusunda sürüyor. Topu kaçan kızcağız son anda ezilmekten kurtuluyor. Kimi Vakit şiddetli olayları menetmek, o görüngü olmadan da gerçekleşebilir. Bu kök insanlara (!) çokça çok dikkat edilmeli”

”SÜRÜCÜ PARASIZ FALAN TAŞIMIYOR”

Kaya, toplumsal medya kullanıcılarının “Sürücü züğürt taşıyor olanaklı” yorumları üzerine ise şunları söyledi: ”Güdücü parasiz falanca taşımıyor. Ego görevde mahdut dışındayım. Eşimin anlattığına göre, güdücü sahile büyüklüğünde gelip dönmeye çalışırken duvara sürtüyor. Daha bilahare birlikte sanki sinirlenip arabayı o daracık sokakta serencam alelacele ve çocukları umursamadan sürüp yola gidiyor”

ALKOLLÜ OLDUĞU TESPİT EDİLDİ

Yapılan ihbar konusunda aracın kiralık, şahsın de alkollü olduğu, sürücünün nakdî ceza alarak ehliyetine halk konulduğu belirtildi.Share: