Denizli YANLIŞSIZ Öğür mecmu kadro sahaya indi

DÜRÜST Öğür Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, partinin eksiksiz kademeleriyle gelişigüzel Sevindik ve Karşıyaka mahallelerinde esnaf ve vatandaşlarla bire bir araya geldi.

AK Fırka Denizli İl Teşkilatı, esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. İl Başkanı Yücel Güngör, Kadın Kolları İl Başkanı Feride Kabadayılar, Deneyimsizlik Kolları İl Başkanı Osman Nuri Nazlıer, Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz, Pamukkale İlçe Başkanı Gaye Gökbel ve yönetimi umumi heyet üyeleri, Sevindik ve Karşıyaka mahallelerinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Denizli’de seçme fırsatta vatandaşlarla aynı araya gelen Başbuğ Güngör, önceki namına Merkezefendi ilçesine bağlı Sevindik Mahallesi’nde esnafları konuşma ederek vatandaşlarla buluştu. Sevindik Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya mevrut Komutan Güngör, “Merkezefendi’mize doğruluk ettiği nişane ve bakım siyasetine sarmak için himmet ediyoruz. Bizler değme antlaşma milletimize arz dolgunca hizmeti yöneltmek uğruna canla başla çalışmalarımıza bitmeme ediyoruz. Seçkin antlaşma birlikte olduğumuz vatandaşlarımızın dertlerini sıkıntılarını fasletmek amacıyla dursuz duraksız çalışıyoruz. Müzakere ettiğimiz mahallelerde görüyoruz kim vatandaşlarımız hizmetlerimizden az çok kıvançlı. Fakat bizler yaptıklarımızla sınırlanmış kalmıyoruz. Milletimize doğruluk ettiği değeri verebilmek üzere çalınmadık kapı girmedik dilek bırakmıyoruz. Bizler inanıyoruz ki Milletimiz 2023 seçimlerinde esasen yanımızda olacak. İnanıyoruz ki Sevindik ve Karşıyaka mahallelerimiz, 2023 yılında emin adımlarla sandıkta gine Recep Tayyip Erdoğan diyecek” şeklinde konuştu.

“2023’te Türkiye yüzyılını zaferle taçlandıracağız”

Sevindik Mahalle’sindeki ziyaretinden sonra Pamukkale ilçesine sınırlı Karşıyaka Mahallesi’nde vatandaşlarla mülaki Başbuğ Güngör, mahalle sakinlerinin kilolu ilgisi ile karşı karşıya geldi. Temas zaman esnaf ile kucaklaşan ve vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Güngör, doğduğu mahalle olan Karşıyaka’da vatandaşlar yoluyla bati benzeri deste ile karşılandı. Burada yaptığı konuşmada turizm ilçesi Pamukkale’nin temas karışını modern ve konforlu tıpkı yapıya kavuşturduklarını belirten Komutan Güngör, “20 yıldır vatandaşlarımızın mutluluğu ve huzuru amacıyla bakım vermeye sürat kesmeden bitmeme ediyoruz. İktidara geldiğimiz günden beri DÜRÜST Tümen Belediyeciliği ile milletimize temas makule imkanları sunmaya bitmeme ediyoruz. Bizler Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan borcumuzu bitmek üzere aşkla, canla ve başla sahada çalışmalarımıza açıklık vermeden bitmeme ediyoruz. Denizli’mizin güzelliğine güzellik tavlandırmak amacıyla kesintisiz demeden tam teşkilatlarımız ile mücahede ediyoruz. Bizim amacımız Denizli’nin herhangi bir mahallesinde işlek insanlarımızın mutluluğunu ve huzurunu sağlamaktır. Bizlerden desteklerini esirgemeyen bilcümle vatandaşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyorum. 2023 yılında yengi halkımızın ve AK Fırka’nin olacak. 2023’te ‘Türkiye Yüzyılını’ zaferle taçlandıranımıza olan inancımız birlik” ifadelerini kullandı. – DENİZLİ

Share: