Denizlispor, Eyüpspor’a benek hedefiyle hazırlanıyor

A. Denizlispor Başkanı Mehmet Idareci, ligin önceki maçında karşılaşacakları Eyüpspor maçından nokta evet da puanlarla ayrılmak istediklerini söyledi.

Spor Kaba Et 1.Lig 2022-2023 Sezonunun geçmiş haftasında, 13 Ağustos Cumartesi haset deplasmanda Eyüpspor ile karşılaşacak olan Altaş Denizlispor, hazırlıklarını sürdürüyor. Sezonun önce maçı öncesi açıklamalarda bulunan Altaş Denizlispor Başkanı Mehmet Çevrimli, “Eskimemiş sezona, güzeşte sezonki kadromuzu koruyarak hazırlandık. Hocamız Sevinçli Bakkal’la yola bitmeme edecek olmamız en nazik avantajlarımızdan biri. 25 Haziran’dan bu yana bati bir düzentileme temposu içerisinde olan takımımız, Burdur kampı ve oynanan hazırlık maçlarında eksikleri müşahede ve bunları giderme konusunda okazyon buldu. Lige gibi olduğunca amade yerine gireceğimizi düşünüyorum” dedi.

“Mevsim öncesi bol aynı hazırlık dönemi geçirdik”

Ligin önce haftasında sabık sezon Play-Off oynayan ve bu sezon çok şanlı transferler işleyen Eyüpspor’la deplasmanda karşılaşacaklarını rapor eden komutan Maharetli, “Mevsim öncesi gani benzeri hazırlık devresi geçirdik. Alay Malay oynama alışkanlığı olan ve birbirini gani tanıyan oyuncularımızın sahada en gani mücadeleyi vereceklerinden şüphem namevcut. İlk maçımızdan fakül ya da puanlarla dönerek sezona ferah tıpkı mir fayrap etmek istiyoruz. İnşallah sahadan istediğini alarak ayrılan topluluk tığ oluruz. Kazasız, belasız, futbolseverlerin futbol heyecanını dilediği üzere yaşadığı aynı sezon olmasını diliyor, cümle takımlara başarılar diliyorum” dedi. – DENİZLİ

Share: