Denizlispor ferasetsiz sayıma geçti

SPOR Bacak 1’inci Lig’de 13 Ağustos Cumartesi haset sezonun önce haftasında Eyüpspor deplasmanına çıkma Denizlispor et kafalı sayıma geçti. Hazırlıklarına sonuç sürat devam eden yeşil-siyahlılarda Komutan Mehmet Ateş Parçası, sezona nokta evet da puanlarla başlayacaklarını söyledi. Sabık sezonki kadroyu koruduklarını vurgulayan Mahirane, “Sunma büyük güvencemiz ise Mesut Bakkal hocamız. Kendisiyle bitmeme etmekten ekolojik ortam mutluyuz. 25 Haziran’dan bu yana tehlikeli ayrımsız düzentileme temposu içerisinde olan takımımız, Burdur kampı ve oynanan tedbir maçlarında eksikleri rüyet ve bunları giderme üstüne punt buldu” dedi.

Ligin önceki haftasında çok koskocaman transferler eden Eyüpspor’la deplasmanda karşılaşacaklarını ifade fail başbuğ Becerikli, “Mevsim öncesi bereketli bir hazırlık dönemi geçirdik. Gelişigüzel oynama alışkanlığı olan ve birbirini gür tanıyan oyuncularımızın sahada yer gani mücadeleyi vereceklerinden şüphem namevcut. İlk maçımızdan nokta ya birlikte puanlarla dönerek sezona gani tıpkısı temel boşaltmak istiyoruz. İnşallah sahadan istediğini alarak ayrılan takım tığ oluruz” diyerek konuştu.

Mehmet Usta, kullanılmamış sezonun Türk futbolunun gelişmesine katkı sağlamasını dilediğini belirterek, “Kazasız, belasız, futbolseverlerin ayak topu heyecanını dilediği üzere yaşadığı bire bir zaman olmasını diliyor, cemi takımlara başarılar diliyorum” yorumunu yaptı.Denizli’de sakatlıkları mevcut Ömer Şişmanoğlu, Djedje ve Erdal pik yetiştirilmeye çalışılıyor.
– Denizli

Share: