Denizlispor lige moralli başlamanın hesaplarını yapıyor

A. Denizlispor Ustalık Direktörü Mesut Bakkal, sezona dolgunca hazırlandıklarını belirterek, ligin önceki maçından puanla fırlamak istediklerini söyledi.

Spor Makat 1. Yığın 2022-2023 Sezonunun ilk haftasında Cumartesi akşamı deplasmanda Eyüpspor ile karşılaşacak olan A. Denizlispor, hazırlıklarını beceri yönetmen Ongun Bakkal nezaretinde günde tek idmanla sürdürüyor. Mevsim öncesi Haluk Ulusoy Tesisleri ve Burdur başlamak üzere 2 dinlenme kampı işleyen yeşil siyahlı kol, evvel maçtan puan ya de puanlarla ayrılarak sezona moralli girmenin hesaplarını yapıyor. Sabık zaman son 15 haftalık periyotta hem savaşım hem de nüsha olarak lige ıstampa vurduklarını, benzeri ekiple yola bitmeme ettiklerini belirten A. Denizlispor Maharet Direktörü Sevinçli Bakkal, “25 Haziran’üstelik başladığımız hazırlıklarımızı, biri özlük tesislerimiz gayr birlikte Burdur oluşmak amacıyla iki kampla alçak benzeri faaliyet temposu ile geçirdik. Eskiden toplanarak haddinden fazla ongun çalıştık. Daha Çok çalışmalarımızın meyvesini çokluk zamanı geldi” dedi.

“İlk maçımızdan alacağımız fakül ya da puanlar moralimizi artıracak”

Sezonun önceki haftasında deplasmanda karşılaşacakları Eyüpspor’un yaptığı transferlerle dikkat çeken aynı topluluk olduğunu ifade fail Mesut Bakkal, “Geçen sezon Play-Off oynayan rakibimiz kullanılmamış transferleriyle kadrosunu güçlendirdi. Fikstür çekildiğinde, ‘En avantajlı fikstür kazandığın fikstürdür’ demiştim. Bu görüşüm tek kesin. Rakibin ki veya ne yapacağından feyiz bizim hangi yapacağımız koca. Rakibi çözümleme ika, zait ve eksilerini tayin ederek oyun anlayışımızı ona göre belirlememiz yetişkin fakat bunun kadar mefret olan, antrenmanda çalıştıklarımızı, toplantılarda konuştuklarımızı sahaya olanaklı olduğunca akıllıca şekilde ortaya koymamızdır. Haddinden Fazla eli nimetli tıpkı faaliyet dönemi geçirdiğimize inanıyorum. Birbirini bereketli tanıyan ve deneyimli oyunculardan oluşan ayrımsız takımımız var. Bu bizim için üstünlük. Oyuncularım sorumluluklarının bilincinde. İlk maçımızdan alacağımız fakül evet birlikte puanlar moralimizi artıracak. Sahaya çıkıp, geride mütezayit sezonda yaptıklarımızı varagelmek istiyoruz. Bunu başaracak gücümüz bile, inancımız da var” dedi.

“Gelişigüzel üzüleceğimiz birlikte sevineceğimiz günlerimiz olacak”

Eskimemiş sezonda en büyük destekçilerinin gene taraftarlar olacağını kaydeden Sevinçli Bakkal, “Kazandığınızda da, kaybettiğinizde da eğer arkanızda size mümin ve destek veren taraftarınız varsa, kapalı günleri kısa sürede ihanet etmek o oranda cılız peki. Futbolculuğumda birlikte, ustalık direktörlüğümde da Denizlispor taraftarı bunu tekraren gösterdi. Gelişigüzel üzüleceğimiz alay malay sevineceğimiz günlerimiz olacak. Amma sevincimiz birlikte, üzüntümüz birlikte bizi birbirimize daha çok bağlayacak. Şahsıma ve takıma olan güvenlerini boşa çıkarmamak üzere elimizden geleni yapacağız” dedi. – DENİZLİ

Share: