Düğün Toplum Örgütü filminden esinlendi! Otomobilini görenler foto çektirmek istiyor

Kozan Uran Sitesinde kaporta ustası olan Mahmut Polat, elektrikçi oğlu ile birlikte 2 yıl ilk Dernek Dernek filminden esinlenerek 1989 kabil Renault Toros nazir otomobilini üstü çıplak hale getirdi. Kentin tarihi sokaklarında üstü vazıh uzlaştırıcı ile gezen Mahmut Polat, bir çok kişinin foto çektirmek istediğini belirtti.

“25 BİN TL GIDER ETTİM”

Zat araçlarını da üstü yalınlık arkaç yayımlamak isteyenlerin ilgisi ve sorularıyla karşılaştığını anlatan Çelik, “Hayalim üstü şalter sahibi olmaktı. Düğün Cemiyet filminde gördükten sonraları hayalimi gerçekleştirdim. Kestirmece 25 bin TL civarında masraf ettim. Bu araçlar şu zaman 60 bin TL civarında. Uzlaştırıcı bu ağıl tefhim etmek üzere iki yıl ilk başladım. Çokça kişinin dikkatini çekiyor. Yolda durduranlar oluyor. Sen mi yaptın diyorlar” dedi.

“ÇOCUĞUM GİBİ BAKIYORUM”

Şu dakika arabasının değerinin 100 bin TL civarında olduğunu belirten Polat, “Çocukluğumdan beri Galatasaraylıyım. Antrparantez Adana Demirspor’u üstelik severim. Motoru Galatasaray tutkum üzere sarı yaptım. Deminden altlarını güçlendirdim. Fotoğraf çektirmek talip elkızı eloğlu uzlaştırıcı için soran oluyor. Gitmek isteyen oluyor. Mahiye bakımlarını yapıyorum. Aracıma çocuğum kadar bakıyorum” şeklinde konuştu.

“DİĞER SÜRÜCÜLER YAVAŞLAYIP IŞIK ÇEKİYOR”

Aracında girişik bezeme çalgı aleti dilemeyi sevdiği amacıyla Ferdi Tayfur müzikleri eşliğinde gezen Polat, “Başka sürücüler artık sollamıyor, yavaşlayıp ışık çekiyorlar. İlgiden çokça memnunum” dedi.Share: