El Topu takımı minik öğrencilerle tıpkı araya geldi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi El Topu Takımı, minik öğrencilerle buluşmaya bitmeme ediyor. Yenigün Ortaokulu’nda planlı Hentbol paneline katılan ustalık astronomi ve oyuncular, öğrencilerle sevinçli tıpkı konuşma gerçekleştirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hentbol Takımı türlü programlar çerçevesinde minik öğrencilerle buluşmaya bitmeme ediyor. Sonuç adına Yenigün Ortaokulu’nu mülakat fail beceri gök bilimi ve oyuncular, minik öğrencilerle sevinçli tıpkısı görüşme gerçekleştirdi. Oldukça yunak bire bir ortamda gerçekleşen programda, öğrencilerin sorularını yanıtlayan Hentbol Takımı, program böylelikle minik spor severlere atkı hediye ederek imza töreni gerçekleştirdi. Hentbola dair her şeyin konuşulduğu etkinliğe Ser Antrenör Mehmet Fatih Işık, Havari Çalıştırıcı Tevfik Karagözoğlu katılırken oyunculardan ise İbrahim Bircan, Baran Demirdelen, Tahir İlkbahar ve Milos Lojanicic düzlük aldı.

Programda mütekellim Mir Antrenör Mehmet Fatih Işık, El Topu sporunun Sakarya’üstelik yetişkin bire bir potansiyel taşıdığını anlatım ederek, “Bizler şunu çokça dolgunca biliyoruz kim sporda yapılacak olan sunma güzelce envestisman, siz gençlere yapılacak olan yatırımdır. Sakarya bu konuda az çok iri bir önem arz ediyor. Alelhusus el topu sporuna olan rabıta bizleri ziyadesiyle kıvançlı ediyor. Bugün burada da taze kardeşlerimden hentbola çokça vahim benzeri ilgi olduğunu görüyorum. Bizlerde bu konuda üzerimize düşen sorumlulukların farkındayız. İnşallah gelecekte kurmayı hedeflediğimiz okul takımları ve değişik projelerle el topu sporuna Sakarya’dan çokça fazla hevesli oyuncu çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

Takımın durumuna dair birlikte mütekellim Işık, “Bildiğiniz kadar şu anda takım yerine süper ligde fena hâlde bir dizi yakalayarak çıktığımız 4 maçı birlikte galibiyetle tamamladık. Demincek önümüzde Cumartesi haset oynayacağımız Trabzon Büyükşehir Belediyesi maçı var. İnşallah bu maçı dahi kazanarak yokuş serimizi seyretmek istiyoruz. Bağımlı bu konuda sizlerin dahi desteği bizler amacıyla oldukça koca. Cumartesi haset mecmu Sakarya’yı takımını desteklemeye davet ediyorum” ifadelerini kullandı. – SAKARYA

Share: