Elazığ Site Stadyumu’nda sona doğru

Yapımı devam fail Elazığ Kent Stadyumu’nda incelemelerde kâin Elazığ Saylav Pek Endişe, “Şu anda yüzdelik 90 seviyesinde fiziksel inşa çalışmaları devam ediyor. Eylül ayının sonlarına akıllıcasına teslimi yapılacak” dedi.

Elazığ Mebus Güçlü Bulut ile Bilgisizlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Muazzez, yapımı bitmeme eden Elazığ Kent Stadyumu’nda incelemelerde bulundu. Firma yetkililerinden bilgelik düz Mebus Mukavim Keder henüz sonraları açıklamalarda bulundu.

İnşaatın çokça acul bitmeme ettiğini tamlayan Milletvekili Endişe, “Şu anda yüzde 90 seviyesinde fiziki düz yazı çalışmaları devam ediyor. Ilkgüz ayının sonlarına akla yatkın teslimi yapılacak. Stadyumumuz Elazığ’ın arz balaban özlemlerinden biriydi. Stadyum yaparken yalnız maçların yapılacağı sportif müsabakaların olacağı tıpkı stat değil, kıpırdak bir stat mensur ediyoruz. Allah şans ederse burayı vatandaşlarımızla paylaşacağız. Sürekli deli dolu olan ve başka organizasyonlarında yapılabileceği maharet altyapıya sahip. Onun dışında hafta sonu vakit kaybetmeden karşılaşma oynanan tıpkı yer değil, çıktı değme hep branşlarda sporcu yetiştirme ve altyapıya akıllıca ayrımsız üretim ve hizmet binamızın bulunduğu haftanın gelişigüzel günü enerjik olan bir kuruluş olacak. Elazığ’a çokça yakıştığını düşünüyorum. Yatırımların durmuş olduğu tıpkısı dönemde Bilgisizlik ve Spor Bakanımız bizleri kırmadı ve Elazığ’ın talebini gerçekleştirdi. Zamanından ilk tüketici müteahhit firmamıza teşekkür ediyoruz” diyerek konuştu. – ELAZIĞ

Share: