Elazığ’daki konseri tağyir edilen İrem Derici’den aksülamel: Ego siyasetler üstüyüm, sevenlerimle taharri giremezsiniz

Elazığ’dahi 30 Ilkgüz-2 Teşrinievvel ortada gerçekleşecek olan Salçalı Köfte Festivali’nde 30 Eylül tarihinde İrem Derici, 1 Ilk Teşrin tarihinde Mithat Beli ve Kıymetiharbiye Uçan, 2 Ilk Teşrin tarihinde ise Sakiler grubu görüntü alacaktı. Fakat etkinliğe günler kaldığında Derici’nin vereceği konser fek edildi.

İREM DERİCİ’YE TEPKİ GELDİ

Elazığ’daki gâh siyasal parti ve STK temsilcileri, İrem Derici’nin konser verecek olmasına reaksiyon gösterdi. Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası aracılığıyla düzenlenen etkinlikteki, İrem Derici konserinin bozma edileceği belirtildi.

“BEN SİYASETLER ÜSTÜYÜM”

İptal kararının arkası sıra Twitter hesabından ara 2021’de Elazığ’birlikte verdiği konserin görüntülerini da paylaşan Derici, şu sözlerle isyan etti: “Elazığ halkı beni istememezlik yapmamıştır, buna eminim, bizim değme ahit hususi aynı bağımız oldu. Ego partiler üstüyüm, ben siyasetler üstüyüm! Ego sanatçıyım! Şarkılarım milyonlara seslenme valör. Sevenlerimle kontrol giremezsiniz.”

“SİZİNLE BULUŞUP ŞARKILARIMI BAĞIRA ÇAĞIRA SÖYLEYECEĞİM”

“Yer güdük zamanda bire bir şekilde sizinle buluşup şarkılarımı bağıra çağıra söyleyeceğim. Bunu de buraya grado edin! Kul kalite, çevirgeç, diyanet, ırk, eşey ayrımı imkânsız! Ego çabucak severim! Hem üstelik çokça severim! Seni çokça seviyorum Elazığ!”Share: