Elite World Van Hotel’de spa keyfi

Birinci Sınıf ve abat bire bir konaklama deneyiminin birlikte merkezi konumuyla dahi misafirlerine basit sağlayıcı Elite World Van Hotel, Fit Life Spa & Health Center ile iş hayatının kilolu gündeminden uzaklaşarak afiyetle kânunuevvel eylemek ve sağlığını müzaheret etmek isteyenler için konforlu ve keyifli aynı deneyim sunuyor.

Genişliği ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile özen calip Ödeşme Life Spa & Health Center’in içre yer düz ölçüsüz yüzme havuzu, hem otelde konaklayan hem de otel dışından gelen misafirleri ağırlıyor. Ağız Tadı ve lüksün tam uyumunu yansıtan Fit Life Spa & Health Center, ilişkin yüzme havuzuyla hem yaz hem üstelik şita ayları süresince yüzme sporundan vazgeçmeyenler üzere bir hava merkezi olmayı sürdürüyor. Beş zahir otelin temizlenen yüzme havuzu, spor yaparken sağlığına ve suyun temizliğine ilgi eden misafirleri gözeterek, hijyene verdiği önem ile farkını ortaya koyuyor. Otellin içre konumlanan Fit Life Spa & Health Center’ın akıbet teknoloji ile donatılmış ekipmanları ile spor ika fırsatı dahi bulacak olan misafirler, spordan bilahare şeş kurnalı hamamda ve Osmanlı sıcak kültürünü yansıtan Türk hamamlarında muteber kese ve köpük masajları bedeni günün stresinden arındırabilecek. Vücudunu yoldan çıkarmak isteyenler ise SPA bölümünde sevinçli dakikalar ve masaj odalarında kişiye özel aç masaj hizmeti alabilecek. Ilişkin yüzme havuzu ve hususi tedavi ışıklarıyla münevver sauna ve anti bakteriyel mozaiklerle dekore edilmiş buhar banyoları günün yorgunluğunu atma imkanı sağlarken, vitamin bar; metin içecek ve kayıt alternatifleri ile vücudun ihtiyacı olan lazım enerjiyi sağlıyor.

Elite World Van Fit Life SPA & Health Center’in misafirlerine şehrin merkezinde dörtköşe spor deneyimi hayat fırsatı sunduğunu tabir fail Elite World Van Hotel Umumi Müdürü Oktay Aksoy, “Merkezimizde ovma odaları, vabeste yüzme havuzu, bala havuzu, sauna, buhar odası, kestirme ve köpük odası, fitness salonu, istirahat alanları ve vitamin bar bulunmaktadır. Sağlığınız için hijyenin ön planda tutulduğu, açık ve bol spor alanlarında tayf ettiğiniz üst yapısına sahip olmak üzere afiyetle çalışın. Ödeşme Life Spa ve Healt Center, haftanın rastgele haset 07.00 ila 22.00 saatleri arasında bakım vermektedir. Tafsilatlı hikmet üzere misafirlerimiz alanında uzman ve deneyimli ekibimize 0432 484 11 11 numaralı telefondan ya üstelik van@eliteworldhotels.com.tr adresinden ulaşabilirler” dedi. – VAN

Share: