Erdoğan’dan YANLIŞSIZ Parti kurucularına kitap

Parti mensuplarına yolladığı mektuba, “Değerli sevgili ve misil arkadaşım, bundan 21 sene ilk sizlerle alay malay, SELIM Partimizin resmi kuruluşunu tamamlayarak, milletimize hizmete ve ülkeyi yönetmeye iştahlı olmuştuk” ifadeleriyle başlayan Recep Tayyip Erdoğan, önceki günkü heyecanla yola bitmeme ettiklerini dile getirdi.

Kuruluşunun üzerinden 16 kamer geçmeden girilen geçmiş seçimde milletin partiyi küşade açıklık farkla iktidara getirerek, kendilerine olan güvenini gösterdiğini belirten Erdoğan, şunları kaleme aldı:

Türkiye’nin vesayetin sancılarıyla kıvrandığı, anlayışsız kalmışlığın yükünün altında ezildiği, denge ve güvensizlik bataklığında çırpındığı, ciharıyek yandan hak ve özgürlük taleplerinin yükseldiği, elhasıl tarihin yeryüzü bunalımlı dönemlerinden birini yaşadığı tıpkısı süreçte üstlendiğimiz bu yoğun sorumluluğun hakkını atfetmek için gece gündüz çalıştık. Zaman dönüp geriye baktığımızda, 20 yılda asırlık bir el erki ve kalkınma hamlesi gerçekleştirdiğimizi memnuniyetle rüyet ediyoruz. Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora her alanda Türkiye’nin elden eksiklerini gidermekle kalmadık, gelecekte yapacağı atılımların birlikte altyapısını kurduk. Demincek bu zinde altyapının üzerinde 2023 hedeflerimizi hayata geçirerek ve 2053 vizyonumuzu mensur ederek, ülkemize ve milletimize verdiğimiz sözlerin tamamını hesabına vermek istiyoruz. Bunun üzere 2023 seçimleri kritik öneme sahiptir. Kuruluşundan beri sandıktan 15 el birinci çıkan DÜRÜST Fırka’yi, 2023’te yapılacak Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerinde yeniden zafere ulaştırmakta kararlıyız.

‘Yaptığınız hizmetler üzere size şükranlarımı sunuyorum’

Erdoğan, “İnşallah partimizin bir ahir bünye yıl dönümü mutluluğunu, ülkemizi hedeflerine benzeri kadem elan yaklaştırmış bulunmanın gururuyla, yine bütün bu arada yaşayacağız. DÜRÜST Partimizin bire bir neferi kendisine, 21 yıldır DOĞRU Partimize ve onun asli sahibi olan milletimize yaptığınız hizmetler amacıyla size şükranlarımı sunuyorum. Ebediyete uğurladığımız bütün nöbet arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Birlik ve saygılarımla” dedi.

Erdoğan, Ayazma Camii’ni ibadete açtı

Erdoğan, Aristokrat ve beraberindeki heyeti kabul etti

Cumhur Reisi Erdoğan’dan şanlı açıklamalar

Erdoğan, Akkuyu Nükleer Yavaş Santrali’ni görüşme etti

Reisicumhur Erdoğan’dan ferman: Fiyatları indirin

Erdoğan’dan Cemevi ziyareti

Share: