Ergenenin gençleri Tekirdağ şampiyonu

Ergene’dahi yetişek-öğretim veren kurumlar arasında vadi kayran Ergene Rum Lisesi El Topu Takımı Tekirdağ mülk birincisi olarak Edirne’üstelik düzenlenecek olan mıntıka şampiyonasına iltihak hakkını elde etti.

Tekirdağ Gailesiz Erkekler El Topu Şampiyonası’nda tamlık maçlarını kazanarak Tekirdağ el birincisi olan Ergene Anadolu Lisesi El Topu Takımı’nın sportmen öğrencileri birlikte ekol müdürleri Kamil Kötü ve beden eğitimi öğretmenleri Sevilay Öztürk eşliğinde Ergene Kaymakamı Mehmet Tehlikesiz Taşçı’yı makamında görüşme ederek başarılarını paylaştı.

Edirne’de düzenlenecek olan havza şampiyonasında Tekirdağ temsilcisi yerine klan tayin hakkı elde fail Ergene Küçük Asya Lisesi Genç Erkekler Hentbol Takımı sporcuları ziyarette moral depoladı.

Okul Müdürü Kamil Esrar, sportif faaliyetlere verdiği ehemmiyet ve bindi üzere Ergene Kaymakamı Mehmet Tehlikesiz Taşçı’ya mecmu öğrenciler ve veliler hesabına teşekkür ederken, Kaymakam Taşçı dahi gençleri kutlama ederek topluluk oyuncuları ve öğretmenlerle dostça yazar Edirne’ birlikte yapılacak müsabakalarda başarılar diledi. – TEKİRDAĞ

Share: