Erzurum’da kaymakamlar AA’nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı

Erzurum’da işyar Yakutiye, Palandöken ve Aziziye kaymakamları, Küçük Asya Ajansının (AA) düzenlediği “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı.

Yakutiye Kaymakamı Tasavvur Öztürk, Palandöken Kaymakamı Gaye Tutkan ve Aziziye Kaymakamı Abdulkadir Polat, AA fotoğraf muhabirleri ve muhabirlerinin güçlükle ortamında ve dışında çektiği “haber”, “çevre-yaşam” ve “spor” kategorilerindeki fotoğrafları inceledi.

Spor kategorisinde Hilmi Tunahan Karakaya’nın “Bulutlarda teşekkül etmek” adlı fotoğrafına fikir veren Kaymakam Öztürk, olgun kategorisinde Müzahim Zahid Tüzün’ün “Karda yapışkan peşinde”, çevre-hayat kategorisinde ise Mustafa Hassona’nın “Masumluk” fotoğrafını seçti.

Palandöken Kaymakamı Tutkan ise spor kategorisinde Melik Burak Altunöz’ün “Sevinç Dalgası”, veri kategorisinde Alp Bekçili’nin “Kömür karası gözyaşları”, çevre-yaşam kategorisinden ise Orhan Çiçek’in “Coşkunluk müdahalesi” foto karelerine rey verdi.

Haber” kategorisinde Özkan Bilgin’in “Fariza tükenik” fotoğrafına düşünce veren Aziziye Kaymakamı Polat’de spor kategorisinde Elif Öztürk Özgöncü’nün “Şampiyonlar”, yer-hayat kategorisinden ise Ongun Varol’un “Tagaddi saati” fotoğrafını tercih etti.

Share: