FBI, Trump’ın evinde 11 bilinmez doküman ele geçirdi

ESIR merkezli medya kuruluşu The Wall Street Journal, pazartesi günü sakat Başkan Donald Trump’ın Florida’daki evini arayan FBI ajanlarının, bazıları çokça bilinmeyen yerine işaretlenen 11 set meçhul doküman bulduğunu öne sürdü.

Journal’ın bildirdiğine göre, FBI ajanları tahminî 20 kutu pırtı, foto dosyaları, ahali yazısı aynı had ve Trump’ın yakını Roger Stone için af izin belgesi ele geçirdi.

Ele geçirilenler listesinde antrparantez Fransa Cumhur Reisi Macron ile ilişik bilgilerin birlikte saha aldığı bildirildi.

TRUMP’IN EVİNİN ARANMASI

MEMLUK Federal Sormaca Bürosu (FBI), Sakat Başkan Donald Trump’ın Florida’bile kâin evine baskın düzenledi. Trump, baskına ilişkin, “Florida, Palm Beach’teki evim Mar-A-Lago, iri tıpkısı FBI ajanı grubu aracılığıyla yeğin yapılıp işgal edildi, bu milletimiz için münasebetsiz aynı zamandır. Daha önce hiçbir ESIR Başkanının başına hakeza ayrımsız husus gelmedi” dedi. Beyaz Zehir Saray ise olaydan haberleri olmadığını öne sürdü.

ÇAKER Doğruluk Bakanı Garland ise, Trump’ın evinin aranması kararına bizzat cevaz verdiğini ve bunun hafife alınmış bir değişmeyen olmadığını söyledi.

Skandal tez! Trump’ın rezidansındaki belgeler çekirdeksel silahlarla ilişik olanaklı

 

KUL Doğruluk Bakanı’ndan Trump açıklaması

 

Trump malikanesinin basılması sonrası sorgulanacak

 

Trump: FBI, Florida’daki evimi bastı

 

Share: