Fenerbahçe taraftarı, ileri uç için gözünü kararttı! Twitter’da

Fenerbahçe’de çözülemeyen ayrımsız krize dönüşen golcü transferi taraftarları isyana sürüklüyor. Henüz ilk Maxi Gomez ve Moussa Dembele amacıyla yapılan çağrıların bir yenisine Galatasaray’ın yakından ilgilendiği İtalyan ileri uç Andrea Belotti eklendi.

TÜRKİYE GÜNDEMİNDE ZİRVEDE

Sosyal medyada örgütlenen Fenerbahçe taraftarı, “Yüksek Belletici, Belotti’yi şike” etiketi ile yönetime çağrıda bulundu. İtalyan golcünün Galatasaray’a kaptırılmamasını isteyen sarı-lacivertli taraftarlar, Belotti’nin alıntı edilmesi yerinde şampiyonluğun geleceğini belirtti. Yapılan binlerce paylaşımın peşi sıra “Mualla Belletici, Belotti’yi aldatma” etiketi toplumsal medyada Türkiye gündeminin zirvesine oturdu.

TORİNO FORMASIYLA YILDIZ OLDU

İtalyan milli takımının formasını da giyen talih golcü Belotti, Torino forması ile oynadığı 7 sezonda, 251 maçta 113 gole imza attı. Andrea Belotti kariyerinde sırasıyla Albino Leffe, Palermo ve serencam yerine Torino formalarını terletti. Antrparantez geçtiğimiz zaman Torino forması ile 23 maçta 8 gol ve 1 asistlik performansla yardım verdi.Share: