Giray Pınar, A. Denizlispor’un başında ilk antrenmanına artık

– Giray Kaynak, A. Denizlispor’un başında önceki antrenmanına çıktı

Denizlispor Beceri Direktörü Giray Bulak:

“Kazanmaya başladıkça seçkin husus namına oturacak”

“Şu anda formumuz istediğimiz kabilinden değil”

DENİZLİ – A. Denizlispor’un eskimemiş Maharet Direktörü Giray Kaynak, takıma güvendiğini belirterek, “İyi benzeri şekilde hazırlanıyoruz, yürekli çocuklar, maç kazanılmadığı amacıyla az buçuk kırılganlıkları var. Seçme sabık dönem daha gür olacağız” dedi.

Spor Toto 1. Takım ekiplerinden A. Denizlispor, yıpranmamış Maharet Direktörü Giray Bulak yönetiminde çalışmalarını sürdürüyor. Idman öncesi konuşan Giray Kaynak, taraftarlardan bindi beklediklerini söyleyerek, formu yükselteceklerini belirtti. Pınar, “Takımın durumu kırıcı değil, puan alamadığımız üzere bu pozisyondayız. Haddizatında dolgunca oyuncular, mebzul ayrımsız kulüp amma şu anda formumuz istediğimiz kadar değil ama bu formu yükselteceğiz kazanmaya başladıkça gelişigüzel madde yerine oturacak. Genişlik alttaki olduğumuz üzere önümüzdeki bilcümle maçlar zor maçlar. Özge rakiplerimizde önümüzde ama onlarda benzeri sorduğunuzda onlarında kısık tarafları var. Memleha maçımız kazanacak olduğumuz ayrımsız karşılaşma. Kesin kazanmamız gereken ayrımsız maçtır. Burada çocuklardan daha aşkın taraftarlarımıza hareket düşüyor. İnşallah gelip bindi verirlerse bahtiyar olacağız, mutlu olacağız. Zira onlar bizim olmazsa olmazımız seçme şeyimiz bekliyoruz kendilerini” ifadelerini kullandı.

“Kupada gençlerimiz oynayacak”

Evleviyet hedeflerinin öbek olduğunu tabir eden Giray Pınar, “İyi bir şekilde hazırlanıyoruz. Yürekli kollar, maç kazanamayınca az buçuk kırılganlıkları var. Seçkin güzeşte devir henüz ongun olacağız. Tuzla maçını kazanacağız. Urfa kupa maçı çok düşündüğümüz tıpkısı şey değil, orada genelde gençlerle oynayacağız. Bizim temel hedefimiz küme, dolayısıyla zihayat çocuklarımızla dâhilen göreceğiz. Ihtimal birkaç devam deneyimli aktör oynatabiliriz. Gençlerimizi rüyet açısından bizim üzere ayrımsız vesile olacak diye niteleyerek düşünüyorum” dedi.

“Birlik ve muadele zamanı”

Oyuncuların taraftara ihtiyacı olduğunu belirten Kaynak, “Denizli iri bir kent, sanayinin sunma koca kentlerinden, nedeniyle Denizlispor bir vakitler bu şehre çok güzelce eyyam yaşattı. Şimdi bu gençlerin, o yaşanan iyice günlerdeki taraftara ihtiyacı var. Taraftarlar gelirse haddinden fazla bahtiyar oluruz. Irtibat ve beraberlik zamanı. Bunlar basmakalıp laflar, hem konuşu hem birlikte fiziksel ve beyinsel taraftarlarımıza ihtiyacımız var. Biz her devir onlara inanıyoruz. Zamanında bunları yaşadık, başarırız, buna inanıyoruz” diye konuştu.

Share: