Giresun’da kocasını yengesiyle arabada basan eş, öfkeden deliye döndü! Küfürler edip, yengesine saldırdı

Giresun’da aktif güre aynı kadın, hastanede olduğu sırada kendisini arayan tanımadığı birinin, kocası ile yengesinin muamele yaşadığını öne sürdü. Telefonun farklı ucundaki emanet, kadına haram amor yaşayan ikilinin arabada olduğunu söyledi.

“ALLAH ÖNÜME ÇIKARTTI RESMEN”

Öfkeden deliye dönen karı tezelden hastaneden çıkarak kocasının ve yengesinin içinde bulunduğu aracın peşine düştü. Ara Bulucu strateji fail kadın sonra önlerine geçip kocasını ve yengesinin durdurdu. Show TV haberde yayınlanan habere bakarak uzlaştırıcı durdurmayı başaran avrat kocasına ve yengesine “Tanri önüme çıkarttı yöntemince. Nereye gidiyordunuz? Hani sen bu kadından nefret ediyordun? Gezdiriyor musun? Ben hastanedeyken… Nereye gidiyorsunuz? Hani kocamdan tiksinti ediyordun? Oğlum sana bu adam bühtan attı evet, nasıl geziyorsun bununla?” diyerek başkaldırı etti.

KÜFÜRLER SAVURUP KENDİNDEN GEÇTİ

Tartışma sırasında çevre arasında çatışma çıktı. Kocasının yakasına yapışan eş, “3 devam çocuğunu atıp, defalarca sana yalvarıyordum. Benim bu halimle bana onu söyle. Benim bu sökel halimle sen…” diyerek kocasına küfürler savurdu. Kocasının kendisini arabaya bindirmeye çalışması üzerine bile “Nereye bindiriyorsun beni? Nereye bindiriyorsun? Nereye götürüyorsun bu kadını, seni mahvedeceğim. Sizi öyle ülkü edeceğim” dedi.

BOŞANMA DAVASI AÇACAKLAR

Karısını aldatan adam ise o anlarda eşini sakinleştirmeye çalıştı ancak başarılı olamadı. Bedbaht kadının ve kardeşinin, yaşananlar sonrasında eşlerine metrukiyet davası açmaya hazırlandıkları öğrenildi.

Share: