Hakan Batur: Anlaştığımız oyuncular var

Bitexen Giresunspor Maharet Direktörü Kağan Keleş, “Alıntı üzere süremiz var. Anlaştığımız oyuncular var. Onlar geldikten sonraları almaşık oyuncularımız ve kadro kalitemiz az buçuk henüz iyi olacak” diye niteleyerek konuştu.

Giresun Çotanak Spor Kompleksi’nde Konyaspor’un 1-0 kazandığı maçın peşi sıra mütekellim Giresunspor Ustalık Direktörü Hakan Bahadır, aşınmış oldukları amacıyla üzgün olduklarını söyledi.

Baziçe adına zaman zaman iyi şeyler yaptıklarını amma yolmak namına rakibin daha gani oynadığını tabir eden Bahadır, “Grup kalitesi bereketli, birlikte oynama alışkanlığı dolgunca tıpkı takıma karşı oynadık. Ligin gani takımlarından bire bir tanesi. Bizim takım kalitemiz bağımlı onlarla karşılaştırma edilmez amma oyuncularım ellerinden mevrut mücadeleyi yaptılar. Pozisyonlarımız dahi var. Fethetmek istiyorduk, kaybettik. Baziçe namına zaman zaman dolgunca şeyler yaptık amma görmek yerine rakibimiz bazı bazı bizden daha gür oynadı. Önümüzdeki haftayla bunu istikbal etmek istiyoruz. Taraftarımızdan üstelik defo diliyoruz” dedi.”ANLAŞTIĞIMIZ OYUNCULAR VAR”

Transfer çalışmalarına birlikte değinen Batur, “Önümüzdeki hafta ayın 8’ine kadar süremiz var alıntı amacıyla. Anlaştığımız oyuncular var. Bu maça yetiştiremedik. 3 oyuncumuzun lisansını çıkartamadık. Ayın 8’ine büyüklüğünde 3 çıngı oyuncu daha alacağız. Onlar geldikten sonradan almaşık oyuncularımız ve kadro kalitemiz biraz henüz ongun olacak” diyerek konuştu.

Share: