Hatayspor-Beşiktaş maçından notlar

Spor Göt Süper Lig’in 11. haftasında Atakaş Hatayspor’a mihman olan Beşiktaş’ta beceri yönetmen Valerien Ismael, ligde son oynadıkları ve 2-2 berabere kaldıkları Trabzonspor karşılaşmasına göre önceki 11’de bir tane değişiklik yaptı.

Ismael, Eskimemiş Hatay Stadı’nda oynanan maçta önce 11’de Ghezzal’ın hesabına Muleka’ya saha verdi.

Beşiktaş, Hatayspor karşısında Ersin Destanoğlu, Rosier, Tayyip Talha Sanuç, Montero, Masuaku, Josef, Salih Uçan, Dele Alli, N’Koudou, Muleka ve Weghorst geçmiş 11’iyle sahaya çıktı.

Siyah-beyazlı ekibin rezerv kulübesinde ise Er Kişi Günok, Cidal Tosun, Redmond, Soyluluk Atakan Kesgin, Soylu Tevazulu, Berkay Vardar, Welinton, Imge Meraş, Gedson Fernandes ve Tayfur Bingöl kayran aldı.

Hatayspor’da 2 farklılık

Ev sahibi Hatayspor’da maharet direktör Yanardağ Demirel, ligdeki VavaCars Fatih Karagümrük maçına göre önce 11’de 2 değişikliğe gitti.

Demirel, bahis konusu mücadelede önceki 11’de düzlük kayran Kaan Kanak ve Bertuğ Özgür Yıldırım’ın hesabına Adekugbe ve Jose Luis’e görev verdi.

Hatayspor, Beşiktaş karşısında Erce Kardeşler, Kamil Ahmet Çörekçi, Vranjes, Burak Gariban, Adekugbe, Onur Ergün, Aabid, Boudjemaa, Lobjanidze, Umum Kaabi ve Jose Luis önceki 11’iyle sahaya çıktı.

Bordo-beyazlı ekibin rezerv kulübesinde ise Abdullah Yiğiter, Musa Çağıran, Ribeiro, Saint-Louis, Burak Yılmayan, Varga, Verimli Müşteri, Kaan Kanak, Sınırlı Kelle ve Bertuğ Mutlak Saika yer aldı.

Hatayspor’da iri cezalısı Simon Falette ile sakatlığı süren Kevin Soni, karşılaşma kadrosunda kayran almadı.

Bu arada, Hataysporlu ve Beşiktaşlı taraftarların statta kendilerine ayrılan tribünlerin tamamını doldurduğu gözlendi.

Share: