Icra Vekili yardımcısı Haluk Dursun dualarla anıldı

Van’da 3 yıl önceki yaşanan kaza sonrası hayatını kaybeden Kültür ve Turizm Vekil Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, Yukarı Hereke’dahi mezarı başında dualarla anıldı.

Kazada hayatını kaybeden Firez ve Turizm Vekil Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, Üst Hereke’bile mezarı başında dualarla anıldı. Anma programına Firez ve Turizm Vekil Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Bozuk Başvekil Yardımcısı ve SELIM Tümen Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Afyoncu, Körfez Şehremini Şener Söğüt, ailesi ve sevenleri da katıldı. Dursun’un mezarı başında okunan Kur’an-ı Semih tilaveti sonrasında dualar edildi.

Anma programı sonrasında Prof. Dr. Haluk Dursun’a Allah’tan yağmur dileyen Komutan Şener Söğüt, ailesi ve dostları ile kardeş kardeş etti. Dursun’un kaybının hem Kocaeli hem birlikte mevki üzere majör bir zayi olduğunu yineleyen Komutan Söğüt, “Hereke’nin yetiştirdiği değerli insanlardandı. Hocamız inandığı değerlerin izinde iri Türkiye’yi inşa etmek üzere tek boyuna çalıştı. Kendisini rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi. – KOCAELİ

Share: