İDO ve BUDO biletleri Obilet.com’da

Obilet.com, 2021 yılında satışına başladığı Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) arabalı biletlerinin peşi sıra İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) biletlerini dahi vatandaşların hizmetine sunmaya başladı.

Obilet.com’dan yapılan açıklamaya göre, arabalı yolcuları imdi İDO ve BUDO biletlerine tek adresten ulaşabiliyor.

Kullanıcılar, BUDO ve İDO biletlerine Obilet.com’a ilgili web ve kıpırdak eş kanallarından ulaşarak hem deniz muvasala alternatiflerini hem dahi Obilet.com’daki gayrı ulaşım kanallarını karşılaştırma fırsatına dahi ehil olacak.

Obilet’in kullanılmamış bakım seçenekleriyle gelişigüzel kullanıcılar, Obilet.com web sitesi ve Obilet canlı uygulamaları üzerinden İDO ve BUDO’nun düzenlemiş olduğu 70’ten aşkın nöbet üzere ekstra tıpkısı sevap ödemeksizin araba vapuru bileti satın alabilecek.

Kullanıcılar ayrımsız zamanda temas çeşit soruları amacıyla Obilet’in 7/24 kıvrak kamera bindi hattına başvurabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Obilet.com Izlem ve Kurumsal Hareket Direktörü Sertaç Keleş, platformlarında Türkiye’deki kentler arası otobüs ve hava yolu seyahatlerine ilgili tamam kalkış ve bitme noktalarını mufassal aynı süreden beri ziyaretçilerine seçenekli yerine sunduklarını belirtti.

Bahadır, şunları kaydetti:

“Otobüs ve tayyare yolculukları amacıyla sağladığımız kapsamlı firma-nöbet-eşit karşılaştırması olanaklarına demin üstelik deniz yolu ile yapılan yolculukları ekledik. Antrparantez esasen bu sene devreye aldığımız otel rezervasyonu ve şalter isticar hizmetlerimizle birlikte gezi-turizm sektöründeki 5 seçeneğin tamamını yeryüzü açık firma havuzu ile sunan tek âlem haline geldik. Otobüs biletleme platformları ortada acun genelinde genişlik aşkın ziyaretçi sayısına cemaat olan web sitemiz ve Türkiye’nin sunma haddinden fazla indirilen gezi dinamik uygulamamız yardımıyla bundan sonraki hedefimiz toptan ölçekte seyahat-turizm alanında reis tıpkısı bellik haline süzülmek.”

Share: