Ilbay Yılmaz: “Bu dava hepimizin sorunu”

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, kadına yönelik seri mücadeleye destek veren iş insanlarını makamında ağırlayarak plaket verdi.

Vali Dr. Erdinç Yılmayan, “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Savaşım Günü” zımnında, kadına yönelik şiddetli mücadeleye destek veren gelişim insanları Kürşat Nesep, İzzet Aysan ve Yasemin Yıldırım’a onurluk verdi. Il Makamında planlı programda Ilbay Yardımcısı Vekili Gaye Muzaffer Çam, Sülale ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun, Içtimai Teavün ve El Birliği Vakfı Müdürü Aykut Endişe, Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi (ŞÖNİM) Müdürü Serap Sezgin Durucan dahi düz aldı.

Kadına müteveccih süratli mücadeleye destek veren hisse senedi insanlarına teşekkürname fail Ilbay Dr. Erdinç Yılmayan, “Arkadaşlarımızın kadına müteveccih şiddetin önlenmesi anlamında çalışmaları var. Bu çalışmalarından ufuk kendilerine çokça teşekkürname ediyoruz. Karı ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz bu çalışmaların anısına arkadaşlarımıza plaket hazırladılar. Bugün hem plaketlerini sunduk hem bile bu çalışmalarına teşekkürname anlamında tıpkısı araya geldik. Bu sevgili hepimizin sorunu, bu bahis hepimizi ilgilendiriyor. Bu konudaki hassasiyetinizden etraf haddinden fazla teşekkürname ediyorum. Bu duygunluk kıytırık adamakıllı benzeri hassasiyet, yaşıt tıpkı çizi. bundan sonra üstelik bu çalışmaların gelişigüzel sürmesini istek ediyorum” dedi. – OSMANİYE

Share: