İlhan Palut: Para Aktarımı düşüncemiz bulunmayan

Konyaspor Maharet Direktörü İlhan Palut, cumartesi haset deplasmanda oynayacakları Giresunspor maçını değerlendirdi. Palut, “Giresun takımı çöz sahada coşkuyla oynayan, utanmak duyulması müstelzim ayrımsız kadro. Biz bile hazırlıklarımızı tamamlayıp, orada haddinden fazla mebzul savaşım etmeye bilahare da gani ayak topu oynamaya gideceğiz. İnşallah iyicene aynı karşılaşma evet. Tığ bile istediğimiz sonuçla sahadan ayrılırsak çok bahtiyar oluruz” dedi.

Kayacık Tesislerinde Giresunspor maçı hazırlıklarını sürdüren Konyaspor, taktik say gerçekleştirdi. Egzersiz öncesi matbuat mensuplarına açıklamalarda mevcut beceri direktör İlhan Palut, “Fenerbahçe maçının arkası sıra Giresunspor hazırlıklarımız bitmeme ediyor. Bizim için nispeten bodur tıpkısı hafta. Adaletli kırmızı iri gördü ve bu maçta aramızda olamayacak. Adaletli kırmızı iri gördü ve bu maçta aramızda olamayacak. Amilton ve Oğulcan’dan dahi bu maçta faydalanamayacağız. Endri elhak belli sürelerde takıma yarayışlı oluyordu, bibi kontrollü adına antrenmanlarına bitmeme ediyor. Bu süreçte devam ediyor. Konrad’ın durumu üstelik bireysel çalışmalarını sağlık ekibimizle sürdürüyor. Yarın ki akıbet antrenmanımızda onunla ilgilendiren kararımızı vereceğiz. Giresun takımı iç sahada coşkuyla oynayan, utanmak duyulması müstelzim ayrımsız kol. Biz de hazırlıklarımızı tamamlayıp, orada haddinden fazla mebzul savaş etmeye bilahare dahi ongun ayak topu oynamaya gideceğiz. İnşallah iyicene aynı maç peki. Tığ bile istediğimiz sonuçla sahadan ayrılırsak haddinden fazla bahtiyar oluruz” diye niteleyerek konuştu.

“PARA AKTARIMI DÜŞÜNCEMİZ BULUNMAYAN”Para Aktarimi konusunda sorulan soru üstüne Palut, “Yönetimle konuşmalarımızda şu mevkie alinti yapalım durumu namevcut. Ama tabiatıyla ki topluluk kadrosu içerisinde, zat mevkiinin neşeli olduğunu hissedip bize başvuranlar olursa ego yoluma ayrıksı yerde beklemek istiyorum diyenler olursa bu seçme devir değerlendirmeye çıplak. Sonuna büyüklüğünde ne olacağı mahsus olamaz. Uche transferinden bilahare ihtimal Diouf transferini iki pasaj transferimiz oldu. Çokça beklemiyorduk amma oldu. Son güne büyüklüğünde bekleyelim, şu anda yoğunlaştığımız ayrımsız mevkii bulunmayan. Ama gidecek oyuncular tamam, burada bir şaibe hissedersek belki onu bağlamak isteriz” şeklinde konuştu. “MAKSİMUM CİDDİYETLE OYNAYACAĞIZ”

Konyaspor’un görmüş geçirmiş stoperi Francisco Calvo ise “Şu anda kazanmış olduğumuz tüm aynı Fenerbahçe galibiyeti var. Bizim bunu unutup önümüzdeki Giresun maçına odaklanmamız gerekiyor. Rakibimize kaçınmak duyuyoruz ciddiye alıyoruz. Orada oynayacağımız maçta liyakatli atılmak için azami ciddiyetle oynayacağız. Orada galip gelmek istiyoruz ki hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyebilelim” ifadelerini kullandı.

Share: