İngiliz bisiklet dergisi sayfalarında Kemer’e kayran verdi

İngiliz velespit dergisi Mountain Biking Uk, Türkiye’nin yer önemli velespit destinasyonları arasında vadi düz Antalya’nın Tümsekli ilçesini sayfalarına taşıdı.

Kemer’in ayn dolduran coğrafyasında yapılan ulusal ve arsıulusal çiftteker organizasyonları, dünyada curcunalı getirmeye devam ediyor. Elan ilk Avrupa’dahi çiftteker camiasının yakından izlem ettiği Fransız bisiklet dergisi BigBike, kapağı ve 6 sayfasında Kemer’e ve Sky To Sea Zehir Velespit Enduro Yarışlarına saha vermişti.

Fransız çiftteker dergisinin ardından Andy Lloyd’un imzasıyla İngiliz bisiklet dergisi Mountain Biking UK üstelik Kemer’i sayfalarına taşıyarak, Tümsekli’in dünyanın arz ongun velespit rotaları ortada kayran aldığını anlattı. Dergide ayrılan Kemer sayfalarında Kemer’in güzellikleri, bölgenin derrace turizmi potansiyeli da civar plana çıkarıldığından bahsedildi.

“Kemerimizi genişlik iyi şekilde tanıtmaya devam edeceğiz”

Tümsekli Şehremini Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, “Tümsekli’i sunma dolgunca anlatan organizasyonlar arasına giren ve April ayı sonunda dünyada aynı önce olan Sky To Sea MTB Enduro Yarışlarını düzenleyerek, ensiz içinden ve ev dışından mevrut sporculara ev sahipliği yapmıştık. bu arada organizasyonumuza Avrupa’dan spor yazarlarını birlikte davet etmiştik. Gelen spor yazarlarımız bu özel organizasyonu sayfalarına taşıyarak Tümsekli’in ve bölgenin tanıtımını yapmaya başladılar. Elan önce Fransa’üstelik yayınlanan BigBike derrace dergisi Kemer’e ve etkinliğe 6 iş vadi vermişti. Demincek de İngiliz Mountain Biking UK dergisi Kemer’i sayfalarına taşımış. Bu Kemer amacıyla güzel aynı madde. Lansman anlamında birlikte Tümsekli’e iri katkısı olacaktır. Kemerimizi genişlik bol şekilde tanıtmaya bitmeme edeceğiz” diyerek konuştu. – ANTALYA

Share: