Isparta haberi! Erzincan TSO Sedir Başkanlığına Aksu seçildi

Erzincan Tecim ve Endüstri Odası (TSO) Divan Başkanlığına Mehmet Ulvi Aksu seçildi.

Erzincan Tecim ve Endüstri Odası evvel meclis toplantısını gerçekleştirdi. Ticaret ve Uran Odası Bakım Binasında gerçekleştirilen toplantıya odanın 2 Teşrinievvel 2022’de yapılan uzuv seçimlerini kazanan 34 divan üyesi katıldı. Divan toplantısına, geçmiş aktarılma Sedir Başkanı Nejdet Akpınar riyaset yaptı.

2 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirilen Çığır Komiteleri ve Sedir Üyeleri aza seçimlerinin tamamlanmasının ardından Erzincan Tecim ve Sanayi Odası Meclisi; 13 Ekim 2022 Perşembe günü Sedir Salonunda tıpkısı araya gelerek zat aralarında gerçekleştirdikleri intihap ile meclis başkanı, divan başkan yardımcıları ve sedir katip üyesini belirlediler.

Yapılan seçimlerde Erzincan Ticaret ve Endüstri Odası Divan Başkanlığı görevine Mehmet Mürtefi Katarakt seçildi.

Meclis Komutan Yardımcılığına Nejdet Akpınar ve Uca Heves Evirgen, Sedir Katip Üyeliğine ise Selver Ciminli seçildiler.

Seçimlerin arkası sıra danışma yapan Erzincan Tecim ve Uran Odası Sedir Başkanı Mehmet Mehabetli Katarakt “Tafsilatlı ve sıkıcı tıpkısı intihap sürecini geride bıraktık. Geçmiş Çığır Komitesi Üyelerimizin sonrada, Meclis Üyelerimizin takdiriyle önümüzdeki 4 yıl için odamıza, üyelerimize ve Erzincan’ımıza bakım etme görevini esasen üstlendik. Tüm üyelerimize verdikleri bindi, duydukları atılganlık zımnında teşekkürname ediyorum” dedi. – ERZİNCAN

Share: