İYİ Parti’ye geçen Ahmet Eşref Fakıbaba’dan ruzname olacak iddia: YANLIŞSIZ Partili vekilin adamları beni öldürecekti

İYİ Öğür’ye katılan bozuk vekil ve saylav Ahmet Eşref Fakıbaba, katıldığı televizyon programında itiraf ve iddialarda bulundu.

“BELEDİYE BAŞKANI YANLIŞSIZ PARTİLİ İLÇE BAŞKANINA NAMLUYU DOĞRULTTU”

“İktidarın suçlarını anlatmayı planlıyor musunuz?” sorusunu yanıtlayan Fakıbaba, “300 kişinin bana lacerem saldırdığını Urfa halkı biliyor. Ben dayanılmaz ayrımsız şekilde uğraş ettim. Kimisini mahkemeye verdim. Umumi suret bana sahip çıkmadı. Bu şahsi benzeri olay benzer ama bu işi yaşarken aynı kâin belediye reisi, AKP’li kaymakamlık başkanına namluyu doğrultup adamcağızı vurmaya çalıştı. Ego hak namevcut dediğim ant beyhude konuşmuyorum. Bunlar bir tane biricik anlatılacak” diye konuştu.

“EGO BURADA TEFECİLİK DA GÖRDÜM”

DÜRÜST Öğür’ye yönelik açıklamalarına bitmeme eden Fakıbaba, “2018 yılından sonraları ego burada faizcilik de gördüm” diyerek ekledi.

“AK PARTİLİ VEKİLİN ADAMLARI 10-15 KİŞİYLE GELDİ”

DOĞRU Parti Şanlıurfa Mebus İbrahim Halil Felek ile Şenyaşar Ailesi ortada çarpışma olayına üstelik değinen Fakıbaba, İbrahim Halil Baht’ın ailesi içinden 10-15 kişinin kendisini bulma üzere bulunduğu yere gelip yıldırma ettiğini öne sürdü. Fakıbaba, “Bana aynı monitör programından sonradan devletin misafirhanesine gelip, 10-15 güç hakaret etti, bağırdı, küfretti. Hemen hakaret ika değil yıldırma dahi var. Belki yakalamış olsa öldüreceklerdi” ifadelerini kullandı.

“10 DEVIR ILK TEHDİT ALDIM”

Sözcü’birlikte düzlük kayran habere bakarak Fakıbaba, aile adı Yıldız olan birisinden zılgıt aldığını birlikte öne sürerek, “10 çağ geçmiş tehdit aldım soyadı Kader olan birinden. Derhâl savcılığa verdim” dedi.

Share: