Karaman gündem: Nazır Koca’dan Karaman’da tabancayla vurulan hemşirenin durumuna ilgili açıklama Açıklaması

Keyif Bakanı Fahrettin Eş, Karaman’da tabancayla vurulan abla Emine A’nın ağırbaşlı bakımda olduğunu ve dirimsel tehlikesinin bitmeme ettiğini bildirdi.

Bakan Eş, Karaman’da tıpkı kişinin, hemşire Emine A’yı tabancayla yaraladığı olaya ilişkin sosyal medyadan açıklama yaptı.

Ev Sağlığı Merkezine gelen kişinin, kişisel nedenlerle hemşireyi tabancayla yaraladığını ve intihar girişiminde bulunduğunu rapor fail Insan, “İkisi dahi acilen ameliyata makbuz. Halen tehlikeli bakımda olan abla arkadaşımızın hayati tehlikesi maatteessüf bitmeme ediyor. Namına acil onma diliyorum. Sağlık kurumlarında işlenen ivinti suçlarına alın adalete inancımız umum. Aynı cana kasteden insanlığa kastetmiştir.” ifadelerini kullandı.

Karaman’daki 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi üstünde bulunan Kanser Er Kişileştirme Tarama ve Yetişek Merkezine mevrut ve tartıştığı abla Emine A’yı tabancayla yaralayan Hüseyin B, sonradan tıpkısı silahla intihar gitmek istemişti. Pahal yaralanan Emine A. ve Hüseyin B, ambulanslarla Karaman Eğitim ve Araştırı Hastanesine kaldırılmıştı.

Share: