KATSO’da organ seçimleri tamamlandı

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığında organ seçimleri tamamlandı. Buna bakarak bulunan komutan Oğuz Fındıkoğlu, gene KATSO Başkanlığına seçildi.

8 Ekim 2022 tarihinde Kastamonu Tecim ve Endüstri Odası’nda yapılan meclis üyeleri ve çığır komiteleri seçiminde görüş meclisine seçilen üyeler, yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu üyeleri, sedir başkanı, meclis divanı, disiplin kurulu ve TOBB delegelerini seçti. Buna bakarak, mevcut başkan Oğuz Fındıkoğlu yönetim kurulu başkanlığı görevine gine seçilirken, Mustafa Şensoy, Recep Akgül, Mehmet Nişane, İlhan Pehlivan, Turgut Çıpa ve Taner Tonbul üstelik umumi heyet üyeliğine seçildi.

Sedir başkanlığına ise Toygar Dellaloğlu seçildi. Mutlu Duran ve Rıfat İğdirli birlikte sedir başbuğ yardımcısı oldu. Elif Avanoğlu meclis katip üyeliğine, Mehmet Necati Kaykanacı, Nurettin Gündağ, Erkan Erdem, Mustafa Özsoy, Mustafa Yeniçeri, Feridun Küllüoğlu, Erek Karakaş, İsmail Akseptans, Sıhhatli Arpacıoğlu, Özhan Aslan, Ahmet Cevdet Açıkgöz, Oğuzhan Şekeroğlu, Bülent Bunaltıcı, Atilla Yamakoğlu, Feza Tiryaki ve Recep Mor meclis üyeliğine seçildi.

Disiplin kurulu üyeliklerini birlikte Dirimlik Hamzaoğlu, Hasan Gülşen, Tezcan Biçicioğlu, Osman Mecnunca, Erdoğan Yasin Dikişçi ve Tevfik Ağırlık oluşturacak.

Konu ile ait izah işleyen Kastamonu Tecim ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Fındıkoğlu,, “Zaman gerçekleşen divan reislik divanı ve umumi heyet seçimlerimiz ile odamızdaki seçme süreci tamamlandı. 140 yıllık mazisi fiyaka ve şerefle meşgul olan odamızın ati dönemi için bizleri görevlendiren cemi divan üyelerimize teşekkür ediyoruz. Kastamonu’nun mualla menfaatleri doğrultusunda, ülkemizin kalkınma hedeflerini göz uğrunda bulundurarak, unsur işletmelerimizin sürdürülebilir yapıya ulaşmaları için; yenilikçi, kaliteli, ilimizdeki tekmil paydaşlarla işbirliğini gözeten say anlayışımız ile odamızı temaşa edeceğiz. Istihsal ve ticarette güç birliği içinde çokça henüz sunturlu günlere ulaşacağımıza ve işletmelerimizin yekdiğeri ardına sükse hikayeleri yazacaklarına inancımız umum. Sedir üyelerimize, hile kurulumuza, komitelerimize, kurullarımıza ve delik personelimize bakir dönemde sükse diliyorum ve ülkemize kırnak olmasını kâm ediyorum” dedi. – KASTAMONU

Share: