Kemer’de beğenilmeyen yolların tamirini yapıyor

Tümsekli Belediyesi Bilgelik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kaza genelinde bozulan yolların tamirini ve asfaltların mantinota çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Kuzdere Mahallesi’ndeki engebeli ve perişan yolların tamiri ve yama asfalt çalışması yapan uray ekipleri, Arslanbucak Mahallesi Cumhuriyet Altını Caddesi üzerindeki köprü önünde de siftinlik olan yolun asfalt metres işlerini tamamladı. Uray ekipleri, Çamyuva Mahallesi’nde Ağva Deresi beraberinde yapılan reviş yolu ve park alanının defa inikat yerlerine mantinota asfaltı yaparken, 5050 sokakta enfrastrüktür çalışmalarında hasar gören yolların bakımına başladı.

Kemer Şehremini Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Tümsekli Belediyesi namına ilçemizde bozulan yollarımızın tamiratını ve yama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz, halkımızın henüz sakıncasız ve şen yolculuk yapabilmeleri üzere sonuç tezce çalışıyor. Çamyuva, Kuzdere ve Arslanbucak mahallelerimizde şu anda çalışmalarımızın şişman bölümü tamamlandı. Halkımıza en ongun şekilde hizmet etmeye bitmeme edeceğiz” diyerek konuştu. – ANTALYA

Share: