Kiraya verdiği lüp halini görünce şok oldu

Sakarya’nın Glokom ilçesinde evlerini kiraya veren Nihat Aslan ve eşi, şeş aydır icar alamadığı evine girdiğinde balaban alışılmamış yaşadı. Evin adeta çöp eve dönüştüğünü ve içerisinin kedilerle meşgul olduğunu gören aile sahibi, o anları çökertme telefonuyla vasıta altına alarak kiracısından şikayetçi oldu.

Glokom’nun Sahil Mahallesi’nde mevcut evini şeş ay evvel kiracıya verdiğini tamlayan ve İstanbul’üstelik canlı karı sahibi Nihat Arslan, kiracısının şeş aydır icar vermemesi konusunda evine gitti. Eve giren ocak sahibi ve eşi, karşılaştığı görünüş karşısında alışılmadık yaşadı. Nihat Aslan, “S.Ö. isimli şahsa evimizi kiraladık. S.Ö. ve eşi U.Ö., eve girerken tıpkı güvence akçesi ve tıpkısı bile kira aldık. O günden itibaren 6 aydır kira vermiyorlar. Evimizden icar alamadığımız gibi tıpkı dahi evi gübür eve çevirmişler. Sülale iğrenç içerisinde, her düzlük pimpirik dökük. Faturalar birikmiş ve evin elektriğini, suyunu de kesmişler. Evde bokluk içerisinde yaşıyorlar. Evden çıkmalarını istiyoruz. Türel süreci başlattık. Bu kişilere kimesne sülale vermesin, dikkatli olsunlar” diye konuştu.

Nihat Aslan’ın eşi üstelik habbe halini cep telefonuyla görüntüledi. Görüntülerde, “Şu eve bak, lüp haline bak. Kedilere bak, eve bak eve. Kapılar tükenik, bu hangi hal Allah’ım. Bu kuşkusuz bir eş? O eş gelsin buraya. Sinirden kasem ederim kederli, ayağım tutmuyor. Sinirden telefonu tutamıyorum. Bunlar burada elbet yaşadı? Lüp içi kedi kırcı” ifadeleri dahi dikkat çekti. – SAKARYA

Share: