Kırıkkale Valisi Tekbıyıkoğlu, Atmaca ilçesini musahabe etti

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Sapan ilçesi ile ara sıra köylerde incelemelerde bulundu.

Tekbıyıkoğlu, kaymakamlık merkezinde Mehmet Erdem’e ilişkin üzüm bağını gezerek, müstahsil ile sohbet etti.

Daha sonraları ilçede yapımı tamamlanan TOKİ konutları ile spor tesislerinde incelemelerde kâin Tekbıyıkoğlu, Belediye Başkanı Turgut Özdem ve yetkililerden hikmet aldı.

Tekbıyıkoğlu, peşi sıra inşası devam eden Akkuş Uran Sitesini ve Gençlik Merkezini gezerek, Şehit Polis Güçleri Hakan Yorulmaz Kardeş Kardeş Evi’nde vatandaşlarla aynı araya geldi.

Baraklı, Arbişli ve Çongar köylerindeki vatandaşlarla birlikte buluşan Tekbıyıkoğlu, henüz bilahare beton el ve farklı bitmeme fail çalışmaları yerinde inceledi.

Tekbıyıkoğlu, ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada, köylere yapılan beton yolların beş altı yıl içerisinde bozulmayacağını belirterek, 40-50 yıl kalacak köy yolları yaptıklarını söyledi.

Kırıkkale’nin köylerinde bitmeme eden beton posta çalışmalarının bölgede ve ayrıksı illerde de örnek gösterildiğini aktaran Tekbıyıkoğlu, “Vatandaşlarımız imdi haddinden fazla daha konforlu yollarda yolculuk edecek. Vatandaşlarımızın ortada olmaktan sonuç paye mutluyum. Fehamet kendisine yaptığımız ve yapacağımız hizmetler şimdiden kırnak olsun.” dedi.

Vali Tekbıyıkoğlu’na, Balışeyh Kaymakamı Sançar Batuhan Kurdu, İl Hususi İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan, İl Kurnaz Komutanı Miralay Sulh Cücen, Atmaca Kültür Odası Başkanı Kesat Gökdere ve özge yetkililer zevcelik etti.

Share: